Як відключити платні послуги МТС

510

Доброго дня. Днями зіткнувся з неприємною ситуацією – з балансу МТС стали йти гроші. Як виявилося, я став «щасливим» власником платної підписки. Природно, виникла необхідність відмовитися від неї, і я став шукати інформацію. У сьогоднішній статті мені хотілося б розповісти, як відключити платні послуги МТС і чи можна перевірити їх наявність.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що підключено?
 • Використовуємо можливості особистого кабінету
 • Відключення USSD запитів
 • Допомога оператора
 • Найпопулярніша опція
 • Територія дії МТС
 • Як відключити інші послуги

Що підключено?

У кожного оператора мобільного зв’язку є перелік певних платних опцій. Деякі з них можуть підключатися за замовчуванням, а на деякі абонент підписується сам, не розібравшись з умовами їх надання. До речі, ці програми не мають дуже низьку абонентську плату, найчастіше вона списується кожні добу. Користувачі теж в таких випадках поділяються на категорії: ті, що продовжують платити за те, думаючи, що це за дзвінки, і ті, що дізнаються причину списань і поспішають змінити оператора. Насправді, якщо вас до цього влаштовували витрати та тарифний план, слід просто знати способи перевірки додаткових платних підключень. Їх існує декілька:

 • Дізнатися з допомогою оператора гарячої лінії. Для цього необхідно просто набрати 0890 і натиснути кнопку виклику. Можна особисто відвідати найближчий салон компанії і проконсультуватися у працівників сервісу. У цьому випадку знадобиться паспорт.
 • Варіант, яким ви можете перевірити самостійно надіслати повідомлення на 8111. Якщо потрібно дізнатися повний перелік послуг з оплатою, відправляєте в СМС 1, якщо захотілося дізнатися безкоштовні підключені опції – вводите 0. Для того щоб дізнатися повну інформацію про використовуваних сервісах, потрібно відправити пусте повідомлення на вказаний номер.
 • Допоможе і проста комбінація, набрана з телефону *152*2# і клавіша виклику.
 • Допомогти в цій справі може і офіційний сайт оператора. Заходьте в особистий кабінет і вибираєте розділ ” інтернет-помічником, який можна знайти за кілька кроків: розділ «Послуги та сервіси», далі вкладка «Управління». На екрані з’являться додатки, підключені на телефоні.

Використовуємо можливості особистого кабінету

Для зручності клієнтів оператор створив всі умови. Зручніше і оперативніше відключати непотрібні функції через “Особистий кабінет”. У ньому необхідно вибрати вкладку “Керування послугами”. Саме в цьому розділі зібрано повний перелік параметрів, підключених на номері. Варто відзначити, що є спеціальний мобільний помічник – голосовий портал, який можна викликати короткої комбінацією 111.

Деякі опції стоять за замовчуванням і їх надають без оплати. Приміром, “Мобільний інтернет” – якщо його вимкнути, то з мобільного пристрою або іншого гаджета зайти в Мережу вже не вийде. Крім того, буде відразу відключена функція приймання і надсилання мультимедійних повідомлень. Список містить додаткові послуги, які абонент підключає сам. Саме вони переважно йдуть з абонплатою.

Список має також стовпчики з датою підключення і ціною за місяць. Ці параметри допоможуть дізнатися, чи є що-то підключений, за що знімаються гроші, і коли це було активовано. У кожній підписки є опис, щоб ви розуміли, чи потрібна вона вам або її можна просто відключити. Для цього необхідно натиснути на хрестик червоного кольору і послідовно позбавитися від всього непотрібного.

Як відключити платні послуги МТС

Після цих дій грошові списання припиняються. Якщо ви вже зайшли у віртуальний помічник, перегляньте розділи з Пакетами та Пакетами послуг. Можливо, на вашій симкарте підключений пакетний тариф з фіксованою абонентською платою. Можна відразу почистити список улюблених номерів.

Якщо постійно списуються гроші, зробіть деталізацію. Може бути, ви особисто підключали щось, але вже не пам’ятаєте. Переглянувши деталізацію, зрозумієте, куди йдуть гроші. Після чого можна або деактивувати те, що не використовується, або підібрати більш вигідний ТП. Все це також можна зробити у своєму кабінеті.

Відключення USSD запитів

Майже всі платні функції на МТС відключаються однією командою. Але для цього теж необхідно буде спочатку дізнатися, що саме підключено. Після отримання списку слід зайти на сайт компанії і знайти опис послуги, в якому зазначаються і команди для відключення. Якщо зайти на ресурс не було можливості, можна було набрати *152*2#. Приходило повідомлення за замовленим вами списком. На жаль, зараз цей варіант став недоступний, але можна скористатися командами, що я перерахував раніше.

Допомога оператора

Через інтернет виконати необхідні дії набагато легше, але якщо доступу в мережу немає, скористайтеся допомогою фахівців сервісу обслуговування. Для цього набираєте номер 0890 або 8-800-250-08-90 і розповідаєте оператору про проблему, він допоможе відключити те, що хочете. Отримати інформацію і деактивувати опції можна буде тільки після того, як ви назвете своє ПІБ та дані паспорта. Якщо відключення якоїсь функції таким шляхом неможливо, фахівець розповість про інших можливих варіантах.

Як відключити платні послуги МТС

Найпопулярніша опція

Мабуть, кожен користувач цієї зв’язку знає додаток «Гудок». Даний сервіс дозволяє ставити будь-яку мелодію на гудок, так що якщо вам хтось дзвонить, він буде чути обрану композицію.

Вартість функції – приблизно п’ятдесят рублів, підключається на місяць. Після чого потрібно буде знову заплатити, щоб чути улюблений трек, у зворотному випадку оператор встановлює замість вашої мелодії іншу на свій розсуд, так що гудки все одно відключаються. Позбутися від цієї опції можна кількома способами:

 • цифровий комбінацією *111*29#. Набираєте команду та натисніть клавішу виклику.
 • на сайті постачальника послуг зв’язку – mts.ru там заходьте в ЛК і відключаєте.
 • за допомогою програми «МТС Сервіс».

Територія дії МТС

Крим офіційно відноситься до РФ, але як і раніше виникають проблеми з мобільним зв’язком. На півострові працює тільки один російський провайдер – МТС Росія. В Криму можна користуватися доступними тарифами, але при цьому на сайті самого оператора докладної інформації немає. Можна підключити собі «Супер МТС». Номера ставляться до Краснодарському краю – найближчого регіону. Даний тариф надається без абонплати, при цьому щодня клієнту надаються безкоштовні хвилини, які можна витрачати на дзвінки місцевим абонентам оператора.

Для тих, хто дзвонить не дуже часто – це ідеальний варіант, практично безкоштовний. При бажанні можна використовувати опцію для дзвінків з Криму 100 хвилин на МТС Росії. Щоденна оплата становитиме 1,5 рубля. Якщо виникнуть якісь питання, краще відразу зателефонувати в службу підтримки, де допоможуть розібратися і озвучать суму за підключається пакет і функції.

Як відключити інші послуги

Даний провайдер часто надає спеціальні можливості, які протягом певного періоду часу є безкоштовними, але, приміром, через тиждень починають списуватися гроші. До таких відноситься “Прогноз погоди” від МТС. Кожен місяць доведеться платити за неї п’ятдесят рублів. Для її відключення можна зайти в ЛК і в списку знайти цю опцію, після чого вимкнути. Є більш простий варіант – набрати *111*4751# і виклик. Вам повинно прийти повідомлення про відключення. Ще один варіант – деактивація через СМС. Відправляєте цифру 2 на номер 4741. Повідомлення відправиться безкоштовно, якщо ви не перебуваєте в роумінгу. За кордоном плата стягується згідно ТП.

Зазначу ще кілька комбінацій, які допоможуть позбутися від інших поширених платних підключень:

 • додаток «Вам дзвонили» – відключення кодом *111*38#;
 • видалення розсилки новин– *111*1212*2#;
 • відключити «МиниБИТ» можна командою *111*62#, трубка, а після цього слід натиснути 1;
 • платна опція визначення вхідного – 21130 і виклик;
 • відключення безкоштовних дзвінків на МТС Росії 100 – *111*868#;
 • функція «Скрізь як вдома», дозволяє всього за три рубля дзвонити на міжмісто – 21500;
 • скасувати улюблений номер легко цифровим запитом 21410.

Природно, це не всі послуги, які може запропонувати MTS. З більш розширеним списком можна ознайомитися на сайті компанії. Обслуговуванням абонентів також займається спеціальна сервісна служба, зателефонувавши на яку, ви дізнаєтеся все, що потрібно. Одна порада – для того щоб не платити зайві гроші, регулярно перевіряйте все, що у вас може бути підключено, так ви заощадите і фінанси, і нерви.

Сподіваюся, я зрозуміло пояснив, як відключити платні послуги МТС і при необхідності ви легко з цим впораєтеся. Якщо щось незрозуміло, залишайте питання в коментарях. А ви часто знаходите у себе платні підписки?

З повагою, Віктор!