Не повторюйте вдома! valve розібрала steam deck [відео]

19

Нещодавно valve представила власну консоль steam deck у всій красі. Хоча до першої хвилі поставок залишається ще пара місяців, виробник вирішив показати, як пристрій виглядає зсередини, і записав гайд по розбору ігрової системи. Правда, заглядати під зовнішні панелі самостійно студія не рекомендує.

Представники valve відзначили, що некваліфікований користувач може пошкодити steam deck через специфічну конструкцію портативного пристрою. Просто знявши задню панель, яка тримається на восьми гвинтах, власник консолі ризикує влаштувати пожежу — батарея схильна до впливу статичної електрики.

Якщо ж власник steam deck все ж зважиться заглянути під корпус, робити це потрібно з великою обережністю. Справа в тому, що більшість деталей, в тому числі стіки і ssd, зроблені спеціально для цієї консолі. Компанія пообіцяла докладніше розповісти про офіційні способи заміни комплектуючих, а поки застерегла геймерів від використання сторонніх пристроїв — в першу чергу це стосується накопичувачів пам’яті.

Нагадаємо, що перші поставки steam deck почнуться в кінці 2021 року для покупців ряду країн. Однак власники ранніх версій вже записали перші тести консолі, а деякі розробники навіть показали, як система справляється з їх іграми. Ціни новинки різняться від $399 до $649 залежно від обсягу пам’яті.