Компанія ” фабрика басейнів»

63

Фізична активність завжди сприятливо позначається на стані здоров’я людей. Також прийнято вважати, що плавання сприяє підтягнутості і пружності тіла, і нормалізує обмінні процеси в організмі. Тому рекомендовано встановлювати в домашніх умовах басейни, з метою регулярного відпочинку і плавання для поліпшення самопочуття. Широкий асортимент басейнів надає інтернет-магазин компанії»фабрика басейнів”.

діяльність компанії ” фабрика басейнів»

Дана компанія спеціалізується на поставках різних конструкцій басейнів і додаткового обладнання по всій території росії протягом 13 років. У колективі компанії функціонують досвідчені фахівці, які забезпечують якісний сервіс обслуговування клієнтів і безкоштовні рекомендації. Ознайомитися з асортиментом можливо на офіційному сайті: poolfactory.ru, із зазначеними технічними параметрами. Фахівці компанії надають вигідні умови доставки товарів по всій території рф. На весь асортимент передбачена офіційна гарантія від виробника. Вироби, сертифіковані згідно з міжнародними сертифікатами якості та безпеки.

композитні басейни

Найбільш затребуваний варіант басейнів для домашнього використання – це композитні моделі. В процесі вибору даних конструкцій слід враховувати такі критерії:

  • вартість виробів.
  • необхідні обсяги.
  • різновид форми басейну.

Стандартна конструкція зазначеного басейну містить чашу зі скловолокна. Також басейн композитний відрізняється тривалістю експлуатації і доступністю монтажу. Додатково можливо замовити гідромасаж з обертанням для справжнього відпочинку після трудового дня. Деякі моделі містять електрообігрівач і ультрафіолет з озонатором для якісної дезінфекції. Застосовувати композитний басейн можливо для різних типів заміських об’єктів.

навіси для басейну

Завдяки наявності спеціального навісу, використовувати басейн можливо в більш прохолодний час, ніж влітку. Також зсувний навіс для басейну забезпечує захист від бруду, листя, комах. Додатково надається надійний захист басейну від маленьких дітей і тварин. За допомогою розсувного навісу можливо захистити відпочинок від впливу несприятливої погоди. Також наявність конструкції забезпечує належну якість вод тривалий час.