Apple забрала 75% прибутку від смартфонів у другому кварталі при обсязі продажів в 13%

27

Виробники смартфонів постійно конкурують один з одним за кількість проданих апаратів і за прибуток від них. Давно відомо, що android-смартфонів існує набагато більше, але це не заважає apple заробляти більше своїх конкурентів.

Фірма counterpoint research випустила черговий звіт, в якому вперше з першого кварталу 2019 року спостерігається збільшення обсягу поставок, прибутку і доходів виробників. Не рахуючи одного кварталу, за обсягами поставок весь час лідирувала samsung, але за інші місця конкуренція серйозніша.

У другому кварталі нинішнього року apple змогла отримати 75% операційного прибутку ринку смартфонів і 40% доходу. При цьому обсяг поставок у неї склав всього 13% від загального числа випущених смартфонів. Це нижче рекордного значення останнього кварталу 2020 року, коли apple зібрала 86% прибутку від продажу смартфонів.

Як завжди, на другому місці по прибутку знаходиться samsung. Це ж відноситься і до доходів, не рахуючи двох кварталів, коли huawei змогла обійти південнокорейського виробника. Сама huawei втратила у всіх трьох категоріях, за рахунок чого змогли просунутися китайські конкуренти xiaomi, oppo і vivo.