The riftbreaker вийде на ps5, xbox series і pc в жовтні

9

Видавець maxium games і студія exor studios анонсували вихід ігритһе riftbreaker на playstation 5, xbox series і pc (steam, epicgames store, gog) 14 жовтня 2021 року. Гра також увійде в каталогxbox game pass (для консолей, cloud і pc). Реліз версій theriftbreaker для playstation 4 і xbox one відбудеться пізніше.

Версії гри для ps5 і xbox series будуть підтримувати роздільну здатність 4k, 60 кадрів в секунду і технологію трасування променів. Консольниеверсії гри також мають повну підтримку миші і клавіатури, а такжевсесторонню реалізацію імпульсних і адаптивних тригерів, як ітактильную зворотний зв’язок.

The riftbreaker — це гра на виживання і будівництво бази з елементами екшн-rpg. Ви-елітний вчений / коммандо внутрішньовисокотехнологічного хутра-костюма, придатного для подорожей вмежпросторових червоточинах.

Ви граєте за капітана ешлі новак-ріфтбрейкера, елітного / коммандо всередині потужного хутра-костюма. Пройдіть сквозьодносторонній портал на галатею-37, віддалену планету на околінемлечного шляху, щоб побудувати базу, яка дозволить возвращатьсяна землю, а також почати колонізацію. Меха-костюм ешлі, которомуона дала прізвисько “містер рігз”, може витримувати найскладніші умови і обладнаний усіма інструментами для будівництва, видобутку ресурсів, збору зразків і, звичайно, бою. Онприспособлен до подорожей через червоточини, що з’єднують віддалені точки в космосі.

  • будуйте базу. Ваше завдання-побудувати двосторонню мережу для повернення на землю. Це дуже сложноеізобретеніе, що вимагає величезних витрат енергії. Простими сонячними батареями і парою тонн стали тут не обійтися. Щоб впоратися з цим завданням, вам доведеться побудувати складний цепочкушахт, нафтових свердловин, електростанцій і дослідницьких об’єктів.
  • відкривайте. Галатея – 37-це незвідана планета впоясе сікоракс галактики чумацький шлях. Дистанційні спостереження показали, що вона безлюдна і ідеально підходить для колонізації.планета багата рідкісними мінералами і елементами, родовища яких розкидані по всій її поверхні. Різні біоми здивують вас невідомою фауною і флорою, а також суворими погоднимиумовами. Ви зможете будувати аванпости в локаціях з природними ресурсами і транспортувати їх за допомогою технології.
  • обороняйтеся. Ваша присутність на цій планеті не залишиться непоміченим. Коли ви почнете розвивати інфраструктуру інарушать природний порядок речей, світ побачить у вас загрозу.готуйтеся до оборони. Будуйте стіни, бар’єри і оборонні вежі, адже атаки стають потужнішими з кожним днем. Ви зіткнетеся стисячами ворожих істот, які спробують від вас позбутися.
  • бийте, рубайте, стріляйте. Містера рігза можнооснастіть потужною зброєю і здібностями, які дозволять одолетьсамих великих звірів. Підготуйтеся до зустрічі з множествомагресивних інопланетних істот під час вилазок на планету.
  • збирайте зразки і дивні артефакти. З убитихзверей можна зібрати цінні зразки для досліджень і рідкісні ресурси. Використовуйте все, що зможете зібрати для винаходу новихтехнологій, проектування будівель, зброї та спорядження. Ви також можете сканувати територію своїми сенсорами і розкопувати підземні скарби.
  • дослідіть. Використовуйте зібрані зразки для поліпшення старих і розвитку нових технологій, які допоможуть вбудовуванні бази, поліпшать оборону і дозволять створити нові моделімеха-костюма.
  • створюйте. Містера рігза можна налаштовувати іулучшать. Використовуйте креслення власної розробки, щоб створювати нові деталі і зброю. Кращі матеріали дозволять отримувати задоволення з унікальними властивостями. Кожен створений предметвідкриває нові можливості.