Як скачати відео з Instagram на компютер

580

Доброго дня. Instagram швидко завоював серця користувачів подібних ресурсів. Розробники сервісу прагнуть постійно розвивати своє «дітище». Відео-хостинг займає зараз у цій соцмережі особливі позиції. Багатьох цікавить питання, як завантажити відео з Instagram на комп’ютер? Цікаво, що спочатку можна було завантажувати ролики, тривалість яких не перевищувала п’ятнадцяти секунд. Після ввели підтримку об’єктів з тривалістю до однієї хвилини. Як раз з цього часу користувачів, які використовують даний унікальний сервіс, стало набагато більше.

Думаю, всім відомо, що скачати відео на планшет або мобільний пристрій вийде виключно через сторонній софтвер. Якщо ви працюєте на комп’ютері, додатковий софт можна і не завантажувати. Так що зараз ми поговоримо про всі способи, які допоможуть зберегти на ваш ПК вподобаний мультимедійний контент.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Перший варіант: завантажуємо через код сторінки
 • Другий варіант: використання сервісу InstaGrab
 • Зберігаємо контент на комп’ютер з приватного Instagram
 • Додатковий варіант

Перший варіант: завантажуємо через код сторінки

Для новачків цей варіант може спочатку здатися дуже складним і заплутаним, але насправді з його допомогою завантажити ролик можна дуже легко і оперативно. Серед основних переваг такого методу виділяється можливість завантаження навіть з закритого профілю (за умови, що ваш акаунт підписаний на закриту сторінку). До того ж тут не потрібно користуватися всіляких додатковим інструментарієм (тільки браузер і будь-редактор текстових файлів). Отже, почнемо:

 • Для початку необхідно буде зайти на сторінку веб-версії Instagram і, якщо знадобиться, авторизуватися.
 • Після того, як ви успішно увійшли, потрібно відкрити зацікавив вас ролик, клацнути по ньому правою кнопкою мишки і в меню знайти підпункт “Перегляд коду сторінки” (цей підпункт може бути названо по-іншому, наприклад, “Показати код” або щось схоже).

Як скачати відео з Instagram на компютер

 • У браузері відобразиться код сторінки. Необхідно буде пошукати конкретну рядок коду сторінки, так що слід викликати пошук комбінацією Ctrl + F і прописати в неї без лапок «og:video».
 • У першому ж пошуковому результаті буде показаний необхідний елемент. виділіть посилання на файл mp4, а після натисніть комбінацію кнопок Ctrl + C для здійснення копіювання.

Як скачати відео з Instagram на компютер

 • Адреса буде приблизно таким: https://ссылка_на_видео.mp4;
 • Відкривайте браузер нову вкладку і вставляйте збережений дані в адресну рядок. Клікайте по кнопці Enter. На моніторі відобразиться потрібний файл. Натисніть по ньому правою кнопкою мишки і знайдіть розділ “Завантажити відео” (або “Зберегти відео як…”, також можна одразу натиснути на панелі браузера цю кнопку, за умови, що вона там є:

Як скачати відео з Instagram на компютер

 • Буде розпочато завантаження. При завершенні скачування, можна буде знайти на комп’ютері свій файл (стандартно всі файли скидаються в звичайну папку з “Завантаженнями” на диску С).

Другий варіант: використання сервісу InstaGrab

Якщо ви не хочете морочитися з варіантом, який я описав вище, або він здасться вам занадто складним, можете спростити цей процес і завантажити відео на комп’ютер через спеціалізований сервіс онлайн, призначений саме для цих цілей. Ось тільки зазначу відразу, що на сторінці цього сервісу неможливо проходити авторизацію, так що завантажити ролик з закритого профілю вже не вийде.

Для того щоб використовувати цей варіант, необхідно буде:

 • зайти на сторінку Instagram, пошукати зацікавив ролик;
 • зробити копію URL-адреси з адресного рядка;

Як скачати відео з Instagram на компютер

 • зайти на сторінку програми ИнстаГраб, в пошуковому рядку на сайті вставити адресу та натиснути клавішу скачування;

Як скачати відео з Instagram на компютер

 • сервіс знайде потрібний ролик, після цього потрібно буде під ним натиснути кнопку «Скачать файл»;
 • браузер автоматично створить нову вкладку, яка відображає об’єкт завантаження. Слід клацнути по ролика і обрати підпункт збереження або ж відразу знайти цю кнопку, якщо браузер має її на своїй панелі.

Зберігаємо контент на комп’ютер з приватного Instagram

Будь-який власник аккаунта в Instagram може зробити його закритим, так що тільки допущені юзери зможуть подивитися його сторінку. Хочу розповісти вам про програму, яка дозволить завантажити відео з соціальної мережі на комп’ютер навіть при закритому профілі. Вона отримала назву 4K Stogram. Користуватися їй досить просто, необхідно:

 • завантажити і встановити додаток на Віндовс, Лінукс чи Мак, в залежності від операційки на вашому комп’ютері;
 • натиснути у верхньому меню “Tools”, а всередині – “Preferences”;
 • у новому вікні ввести ім’я користувача (username) в Instagram, захисний ключ (password) і натиснути Log In .

Як скачати відео з Instagram на компютер

Не варто переживати, ваші паролі не буде там зберігатися, це потрібно для того щоб отримати доступ до соцмережа!

 • після цього в рядок пошуку можемо вводити імена потрібних користувачів з приватними акаунтами (або з будь-якими іншими), хэнтеги, геотеги. Після натискання на Enter, нижче буде подгружаться контент. Якщо необхідно “зняти” відео, то просто знаходимо потрібне, клікаєм по ньому. Після цього відкриється відеопрогравач, де слід перейти в меню “Файл” і вибрати пункт “Зберегти копію…”. Залишається лише вказати папку для збереження файлу:

Як скачати відео з Instagram на компютер

Ось так можна користуватися своїм Instagram для завантаження відео на ПК.

Додатковий варіант

Можна застосовувати ще один простий варіант і скинути мультимедійний файл з Instagram одразу в браузері. Для цього знадобиться спеціалізоване розширення. Для кожного браузера є свій продукт, але принцип роботи у них однаковий.

Зазвичай після завантаження на сторінці з кліпом стає доступна клавіша «Завантажити», також відео іноді відкривається в новій вкладці, де необхідно буде просто натиснути правою кнопкою миші і знайти пункт «Зберегти відео як…». Ви можете придивитися до таких плагінів для браузерів: Tools for Instagram, Instsgram Video Download.

Тепер і ви знаєте, як завантажити відео з Instagram на комп’ютер кількома способами. Є варіанти для новачків і для більш просунутих користувачів. А ви часто завантажуєте з цієї соціальної мережі ролики? І яким способом віддаєте перевагу користуватися?

З повагою, Віктор!