Фанати незадоволені: за підземелля з destiny 2: the witch queen доведеться заплатити окремо

22

Bungie заявила, що прийдешні підземелля з розширення destiny 2: the witch queen не тільки будуть продаватися окремо, але і не будуть включені в сезонні абонементи. Новина розлютила шанувальників, і пост на reddit до теперішнього часу зібрав понад 2 тис. «дізлайков».

Провідний менеджер ігрового співтовариства destiny кріс шеннон (chris shannon) написав на reddit, що для доступу до нових підземеллях доведеться купити deluxe-видання destiny 2: the witch queen або придбати їх окремо в майбутньому.

«ми спостерігали суперечки з приводу нових підземель і хотіли уточнити, як вони будуть представлені в наступному році, – написав шеннон. – якщо ви купите цифрове розширене видання the witch queen, то отримаєте доповнення, всі чотири сезони наступного року і два підземелля. Якщо ви придбаєте стандартне видання, то все одно зможете перейти на розширене, щоб отримати підземелля пізніше. У майбутньому ми також запропонуємо вам окремий спосіб покупки підземель, але вони не будуть включені в сезонні абонементи».

Раніше bungie оголосила, що випустить доповнення bungie 30th anniversary pack за $24,99, яке включатиме в себе третє підземелля — воно також не увійде в сезонні абонементи. Таким чином, на даний момент найдешевший спосіб для гравців отримати доступ до всіх трьох підземеллях-це купити комплект the witch queen deluxe + bungie 30th anniversary bundle за $ 99,99, який включає чотири сезонних абонементи і три підземелля.

Будь-хто, хто придбає стандартну версію the witch queen за $39,99, не отримає доступу до підземелля, навіть якщо придбає сезонні абонементи пізніше. Єдиний спосіб отримання всього контенту зі стандартним виданням-це перейти на deluxe-видання або купити підземелля окремо пізніше.

Destiny 2 доступна на пк, xbox one, playstation 4, xbox series x і s, а також playstation 5.