Як видалити Скайп з компютера повністю?

677

Доброго дня. Якщо потрібно передати ноутбук в користування іншим людям, то слід попередньо приховати важливі дані, заблокувати доступ до додатків. Щоб ніхто не прочитав Вашу переписку в Skype, краще всього взагалі усунути програму з ПК. Як видалити Скайп з комп’ютера повністю, щоб не залишилося ні єдиного сліду? Саме про це піде мова в даному огляді.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Причини видалення
 • Як видалити Скайп в Windows 7
 • Видаляємо Skype з Windows 10
 • Очищення реєстру і папки з даними
  • Відео про видалення Skype

Причини видалення

Крім зазначеної вище, потреба в зачистці софта може виникнути бажання використовувати інший месенджер. Або ж просто утиліта перестала запускатися, і потрібна повна переустановка. Щоб не вживати радикальні заходи, можливо Вам допоможуть наступні інструкції:

 • Що робити, якщо головна сторінка недоступна
 • Пропав звук: вирішуємо проблему
 • Skype не бачить веб камеру: всі можливі причини й рішення

Як видалити Скайп в Windows 7

Якщо ще не встигли перейти на новішу версію Віндовс, то ось послідовність дій:

 • Попередньо закриваємо додаток природним чином (Вихід) або завершуємо процес в диспетчері завдань:

 • Відкриваємо «Панель управління» через меню «Пуск»:

Як видалити Скайп з компютера повністю?

 • У правому верхньому куті вибираємо режим «Дрібні значки», потім переходимо до «Програм та компонентів»:

Як видалити Скайп з компютера повністю?

 • Знаходимо в переліку Скайп. Клікаємо по ньому і потім тиснемо на кнопку «Видалити»:

Як видалити Скайп з компютера повністю?

Можна також клацнути правою кнопкою мишки і вибрати відповідну команду, як показано на скріншоті вище.

 • Система видасть попередження і попросить підтвердити свій вибір. Сміливо тисніть «Так». Після цього стартує процес деінсталяції.

Видаляємо Skype з Windows 10

Якщо мова йде про вбудованому (стандартному) додатку, то Вам потрібна інструкція знаходиться за посиланням. Далі ми розглянемо спосіб усунення десктопної версії. Варто відзначити, що якщо Ви не встановлювали на «десятку» оновлення для дизайнерів (Creators Update), яке вийшло в липні 2017 року, то можна скористатися вищенаведеної інструкції. Різниця полягає лише в способі відкриття панелі управління. Або ж відкрити вікно «комп’ютер» у провіднику і натисніть на кнопку «Видалити / змінити програму»:

Як видалити Скайп з компютера повністю?

Якщо ж Ваша система оновилася, то про панелі управління можете забути (розробники від неї позбулися), хоча є метод її повернути.

Тепер перелік встановленого софта з можливістю деінсталяції розташовується в розділі параметрів – «Програми та можливості». Потрапити в нього дуже просто – натискаємо правою кнопкою миші по «Пуску» (старт – в лівому нижньому куті) або натискаємо клавіші Win + X . Потім в самому верху бачимо потрібний пункт:

Як видалити Скайп з компютера повністю?

Залишилося тільки знайти в списку Skype і видалити його!

Як видалити Скайп з компютера повністю?

Але ця процедура очистить тільки програмні файли, але не всі сліди будуть усунені повністю. Тому, переходимо до наступних маніпуляцій.

Очищення реєстру і папки з даними

Якщо не хочете колупатися в заплутаному редакторі, то простіше скористатися утилітою CCleaner або будь-яким іншим оптимізатором. Досить завантажити безкоштовний софт, встановити його на ПК (не забудьте вказати російську мову) і після запуску перейти в розділ «Реєстр». Натискаємо на кнопку «Пошук помилок», чекаємо закінчення сканування і усуваємо всі сліди неіснуючого ЗА:

Як видалити Скайп з компютера повністю?

Щоб видалити листування та прийняті файли, варто викликати консоль «Виконати», натиснувши Win + R і вписати туди команду:

%appdata%

Як видалити Скайп з компютера повністю?

Відкриється папка, усередині якої буде каталог з ім’ям Skype, який виділяємо і тиснемо клавішу Del на клавіатурі:

Як видалити Скайп з компютера повністю?

Відео про видалення Skype

Готово! Тепер Ви знаєте, як видалити Скайп з комп’ютера повністю, не залишивши ніяких згадок про нього. Буду вдячний за репости цієї статті. І не забувайте ставити в коментарях свої питання, якщо такі є.

З повагою, Віктор!