Нова водостійка клавіатура від steelseries-apex 3 tkl

26

Виробник steelseries поповнив ринок новим продуктом – клавіатурою apex 3 tkl. Її головною відмінною рисою є резистентність до води.

Apex 3 оснащена ступенем захисту ip32, завдяки чому водостійкій новинці не страшні бризки води, пролиті напої і навіть кімнатний пил.

Формат клавіатури-ten key less, тобто на ній немає правої секції з 10 клавішами.

Продукт розроблений для завзятих геймерів і всіх, хто проводить за пристроєм багато часу.

Основа клавіатури виконана в гладкому, обтічному дизайні і має закруглені ніжки зверху і знизу, що дозволяє розташовувати її максимально комфортно для користувача.новинка оснащена безшумними перемикачами whisper, виготовленими з міцних матеріалів з низьким коефіцієнтом тертя. Їх термін служби розрахований більш ніж на 20 мільйонів натискань, вони знижують рівень шуму під час ігрового процесу практично до нуля.

У клавіатурі також присутній rgb-підсвічування brilliant prismsync lighting: вона здатна передавати більше 16,5 мільйона кольорів; також її можна синхронізувати з підсвічуванням інших продуктів steelseries.

На клавіатурі присутні кілька кнопок для швидкого управління під час ігрового процесу: ролик для регулювання гучності, що перемикається за допомогою клацань, а також кнопки для регулювання яскравості, перемотування аудіо і паузи звуку або відео.

Продукт поставляється з відповідним пз, за допомогою якого можна зробити повну настройку клавіатури. Також виробник пропонує користувачам кілька безкоштовних по для запису і редагування цікавих моментів свого ігрового процесу, а також їх шеренга в соц. Мережа.

З повагою, андрій андрєєв.