Оригінальна екранізація “воно” була схожа на» сяйво “

19

Дилогія екранізації роману «воно «стівена кінга від андреса мускетті стала однією з найуспішніших хоррорів всіх часів, але до того, як мускетті приєднався до проекту, до адаптації був прикріплений режисер першого сезону » справжнього детектива” кері джоджі фукунага.

Нещодавно фукунага розповів, що запозичив елементи «сяйва» для розуміння матеріалу. Цікаво, що фільм стенлі кубрика спочатку отримав неоднозначні відгуки через те, що в ньому акцент був зроблений на драмі, а не на залякуванні глядачів, і навіть сам кінг критикував адаптацію 1980 року.

Я працював над проектом протягом чотирьох або п’яти років з warner bros., а потім його передали new line [pictures], прямо перед тим, як ми збиралися приступити до виробництва. Я думаю, що погляд new line на те, що вони хочуть, і мій погляд на те, що я хочу, були дуже різними. Я хотів зробити драму з елементами хоррору, більше схожу на “сяйво” . Я думаю, вони хотіли зробити чистокровний хоррор, як “прокляття аннабель” . По суті, так ми і розійшлися.

Зрозуміло, що розставання з проектом, настільки близьке до початку виробництва, могло викликати деякі складності, хоча фукунага зазначив: «якби я був важким режисером, [продюсери ден лінь і рой лі] не хотіли б працювати зі мною.

Ще в 2015 році режисер пояснив, чому він в кінцевому підсумку пішов з проекту. За його словами, в планах був «нетрадиційний фільм жахів, які не вкладався в алгоритм студії».