Комплект segway mecha kit перетворює гіроскутер в електрокарт

25

Segway-ninebot анонсувала комплект mecha kit, який встановлюється на гіроскутери ninebot s і ninebot s kids, перетворюючи їх в щось схоже на електричні карти.

Джерело: theverge.com

Встановивши комплект на гіроскутер, власник машини вже не повинен стояти на платформі — в конструкції передбачено сидіння і місце для ніг. Управління проводиться не традиційними нахилами, а за допомогою двох джойстиків на підлокітниках. Машина призначена для молодіжної аудиторії. І в тому числі тому тут є можливість стріляти гелевими кулями, які згодом легко розкладаються, залишаючи після себе нешкідливий порошок. У комплекті поставляються близько 60000 таких куль. Можна влаштовувати бої на картах з друзями.

Джерело: theverge.com

У нижній частині платформи mecha kit встановлена настроюється світлодіодне rgb-підсвічування, присутня вбудована аудіосистема з підтримкою bluetooth. Крім джойстиків, управління машиною, в тому числі і віддалене, проводиться за допомогою мобільного додатку segway-ninebot. Mecha kit проводиться на міцній сталевій рамі, яка виключає деформацію і витримує максимальну масу до 100 кг.

Segway-ninebot вже не вперше експериментує з нестандартними транспортними засобами, раніше вона вже випустила електричний карт. Вартість комплекту mecha kit становить $599,99, але на початковому етапі компанія пропонує знижку в $100.