Як викликати швидку з мобільного телефону?

654

Доброго дня. У житті бувають різні ситуації, коли потрібно швидко звернутися до лікарів. Раніше ця задача зводилася до простого набору «03» зі стаціонарного пристрою. Але з появою стільникових операторів можливості значно розширились. Як викликати швидку з мобільного телефону знають небагато, а адже це дуже важливе питання, яке і будемо розбирати в сьогоднішній публікації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Служба порятунку
 • Як викликати швидку допомогу з мобільного телефону?
  • МТС
  • Мегафон
  • Білайн
  • Tele2
 • А якщо на рахунку немає грошей (нульовий баланс)?

Служба порятунку

На жаль. Якщо на своєму телефоні Ви наберете «03», то почуєте у трубці повідомлення про помилку. Це пов’язано з тим, що мобільний зв’язок не підтримує двозначні номери. Замість цього слід використовувати інший номер – 112. Таким чином, Ви додзвонитесь до диспетчера, а він вже направить до Вас бригаду рятувальників, яка знаходиться поблизу.

Навіть, якщо SIM-картка заблокована або відсутня, сміливо викликайте 112. Цей номер доступний в будь-якому режимі, де б ви не знаходилися на території Росії і навіть в країнах Європи.

Як викликати швидку допомогу з мобільного телефону?

Найчастіше неприємності не настають з попередженням, а мають раптовий характер. Хтось впав і зламав ногу, схопив удар і т. д. Потрібно діяти негайно, немає часу шукати стаціонарний апарат. Але якщо під рукою є мобільний пристрій, то можна використовувати стандартні комбінації операторів. Найчастіше, це 103, або 003. Але для деяких стільникових провайдерів слід знати про індивідуальних номерах. Зараз розглянемо кожного постачальника телекомунікаційних послуг.

МТС

Ми щиро сподіваємося, що Вам не доведеться опинятися в подібних неприємностей. Але якщо лихо застало Вас зненацька, то обов’язково варто знати, як викликати швидку з МТС мобільного телефону.

Досить набрати на цифровій клавіатурі три символи – 103 і натиснути клавішу виклику. Звичайно, машина «швидкої» приїжджає протягом півгодини. Але раптом цього не сталося. Слід ще раз подзвонити по вказаному вище номеру, щоб уточнити статус заявки і розташування автомобіля швидкої.

Як викликати швидку з мобільного телефону?

Мегафон

Який би у Вас не був тариф, згідно з чинним законодавством, плата за подібні дзвінки не стягується. Це стосується не тільки виклику лікарів, але і поліцейської служби, пожежників, газовиків. От тільки якщо карта SIM була заблокована, то дзвінок може не пройти.

У випадку з Мегафоном, щоб викликати швидку з мобільного, необхідно набирати 030. Це актуальна інформація для будь-якого міста РФ, будь-то Рязань, Чебоксари, Твер або Владивосток.

Білайн

В даному випадку номери такі ж, як і для МТС. Ось як варто викликати:

 • Пожежних – 101;
 • Поліцейських – 102;
 • Медиків – 103;
 • Екстрена служба міськгазу – 104.

Рекомендуємо:

 • Антивірусна утиліта AVZ — нещадна до вірусів
 • Огляд всіх помилок при активації Windows і методи усунення
 • Кілька способів входу в безпечний режим Safe Mode Windows 10
 • Огляд всіх помилок при активації Windows і методи усунення
 • Перевірити айфон по imei

Tele2

Як Ви знаєте, Tele2 є закордонним оператором. І цей фактор позначається на чому. Приміром, існує кілька різновидів набору, які дозволяють отримати різну інформацію:

 • 030 – Ви дозваниваетесь до диспетчера, який не просто бере у Вас заявку, але і повідомляє свої дані (ПІБ, ідентифікатор). Це дозволить вирішити спірні питання, які можуть виникнути в результаті недбалості.
 • 03* – Ця комбінація має підвищений пріоритет. Дзвінок буде перенаправлено без черги і очікування, Ви швидко з’єднайтесь з оператором.
 • 103 – стандартне поєднання для виклику спеціальних служб. Досить описати свою проблему, і диспетчер швидко зреагує і повідомить найближчій до Вас бригади рятувальників про виниклу проблему.

Як викликати швидку з мобільного телефону?

А якщо на рахунку немає грошей (нульовий баланс)?

Впевнений, що багато з Вас не перевіряють стан рахунку після кожної розмови. Іноді можна чисто механічно забути про своєчасне поповнення. За законом підлості, саме в такі моменти приходить біда, і треба швидко викликати швидку з мобільного телефону. Адже на кону може виявитися людське життя або здоров’я.

В такому випадку швидко набирайте 112, незалежно від того, чи є гроші на рахунку чи ні. Ця інформація актуальна для всіх операторів мобільного зв’язку, які працюють на території РФ. Крім того, дзвінок безкоштовний. Якщо ж помітите недотримання цього правила, можете сміливо звертатися до правоохоронних органів або прокуратури. Порушники будуть суворо покарані, згідно з адміністративним законодавством.

Додатково можете спробувати набрати 911, а після встановлення з’єднання прослухайте повідомлення «робота» і виберіть третій пункт (натисніть 3) для підключення до диспетчера.

Тепер Ви знаєте, як викликати швидку з мобільного телефону. Сподіваюся, ця інформація Вам допоможе в скрутну хвилину.

З повагою, Віктор!