Яндекс спростив налаштування автотаргетингу на пошуку

17

Автотаргетинг на пошуку яндекса став розумнішим, а його налаштування — простіше і прозоріше. Тепер рекламодавці директа можуть вибирати категорії, з якими потрібна допомога алгоритму, оцінювати підібрані фрази в превью і отримувати статистику по всіх запитах.

В налаштуваннях рекламних кампаній можна вибрати окремі категорії автотаргетингу: цільові, альтернативні, широкі, супутні і запити зі згадуванням конкурентів. Раніше ця функціональність була за замовчуванням включена за всіма категоріями.

Щоб рекламодавець міг оцінити підібрані фрази і відключити непотрібні, в директі з’явилося превью запитів по рекламованому продукту в кожній категорії. Подивитися їх можна на рівні оголошень. Також для клієнтів директа тепер доступна статистика по всіх пошукових запитах в різних категоріях. Вона допоможе проаналізувати, які категорії запитів краще викуповувати за ключовими фразами, а які – за допомогою автотаргетингу. Це заощадить час при роботі з семантикою і дозволить оцінити, які категорії працюють найбільш ефективно.

Нагадаємо, автотаргетинг, що з’явився в директі в 2017 році, допомагає рекламодавцям швидко запустити рекламу і не витрачати час на підбір ключових фраз, а також знаходить втрачені користувачем запити, які можуть підвищити ефективність оголошення.

За даними яндекс.директа, якість підібраних запитів з використанням автотаргетингу не поступається рідним ключовим. В обох випадках частка релевантних запитів перевищує 85%. Це означає, що автотаргетинг працює з такою ж точністю, як і фахівець, який робить настройки вручну.