Epic games store проводить роздачу 10 доларів на покупку ігор для всіх користувачів магазину

28

Вже давно epic games не радувала геймерів. Довгий час нам пропонували роздачі популярних проектів, серед яких часто траплялися справжні блокбастери. В останні місяці магазин завалює нас бюджетним мотлохом, який більшість людей не хоче завантажувати навіть безкоштовно. Раніше в пресу потрапляла інформація про те, наскільки діяльність компанії неефективна. Витрати на субсидування досягають сотень мільйонів доларів, а база користувачів зростає тільки тоді, коли проводяться нові роздачі. Це означає, що потрібно придумувати нові сценарії, що дозволяють залучити нових покупців. Вчора стартувала нова акція, в рамках якої всім зареєстрованим користувачам видали по 10 доларів.

Розсилка стартувала 15 жовтня і включає купон, який можна ввести під час оформлення замовлення на сайті. Теоретично, код вже повинен був прийти всім, хто до 15 числа мав зареєстрований аккаунт з підтвердженою електронною поштою. Також уточнюється, що обліковий запис повинен бути активним, але критерії активності не вказуються. Теоретично, купон буде розсилатися 24 години, а на його активацію у власника є цілий місяць.

Варто також враховувати, що користувач повинен був бути підписаний на програму розсилки epic games store. Якщо в якийсь момент ви відписалися від нав’язливого сервісу, то ніякого купона не буде. На жаль, але за все потрібно платити, в даному випадку ви платите переглядом реклами ігор, знижок та іншої інформації. Акція отримала назву» підключись і збережи ” завершиться 15 листопада о 23:59 за тихоокеанським часом. Знижку можна отримати на абсолютно будь-яку гру, вартість якої починається з 14.99 долара. Купон не можна використовувати для попередніх замовлень, доповненнями до вже купленим ігор, внутрішньоігрових покупок і віртуальній валюті.

Цікаво виглядає також процес повернення грошей. Так, якщо ви вирішили повернути гру (не сподобалася вам або розчарувала), то система віддасть різницю, яку ви оплатили, а 10 доларів за купон будуть спалені. Ще раз зверніть увагу, що купон приходить всім геймерам, які мають аккаунт в магазині epic games. Загляньте в свою електронну пошту. Автору даного матеріалу код зі знижкою не прийшов, оскільки раніше було скоєно дію ” відписатися від…” »

Почитати більше на цю тему можна на офіційній сторінці. Там же зазначено, що російським користувачам прилетять 650 рублів, а вартість гри повинні бути дорожче 899 рубчиків.