Як встановити Плей Маркет на Мейзу (Meizu)

626

Доброго дня. У 2016 році китайський виробник мобільних гаджетів Meizu прийняв відповідальне рішення – відмовитися від усіх утиліт Гугл в стандартному наборі додатків. Таким чином було зекономлено чимало дискового простору і оперативної пам’яті, але у користувачів почав виникати питання – як встановити Плей Маркет на Мейзу. Існує два способи, про які піде мова в даному огляді.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Використовуємо вбудований інсталятор
 • Як встановити Play Market на Meizu з допомогою APK файлу
 • Можливі конфлікти

Використовуємо вбудований інсталятор

Не для всіх моделей підійде цей метод. Він точно спрацює на Мэйзу 5 або M3 Note. Ось що потрібно зробити:

 • На головному екрані повинна бути папка з кращими додатками, яка може мати назву «Hot Apps». Відкривши її побачите значок «Сервіси Google» (Services), який призначений для встановлення необхідного софта:

Як встановити Плей Маркет на Мейзу (Meizu)

В цей момент Ваше пристрій повинен бути з’єднаний з мережею Інтернет. Краще використовувати бездротовий Wi-Fi або 4G, оскільки програми мають чималий «вагу», і при низькій швидкості процедура займе багато часу.

 • За підсумками завершення операції на екрані смартфона відобразитися повідомлення про необхідність перезапуску гаджета. І вже через кілька хвилин Ви зможете вільно користуватися програмним забезпеченням Гугл.
 • Багато користувачів після установки відразу ж видаляють інсталятор, вважаючи його непотрібним, які займають зайве місце. Але я б не рекомендував так чинити. Адже в разі виникнення збоїв з Play Market може знадобитися його переустановка в майбутньому.

Як встановити Play Market на Meizu з допомогою APK файлу

Якщо вищеописаний варіант для Вас актуальним, виникають якісь проблеми, то питання вирішується наступним чином: потрібно завантажити інсталяційний файл на комп’ютер, а потім скопіювати його в пам’ять смартфона, підключивши його кабелем до ПК. Ось покрокове керівництво:

 • Installer можна завантажити з будь-якого ресурсу, який знайдете в мережі, але краще використовувати перевірені джерела. Ось посилання, щоб Плей Маркет на Мейзу завантажити:

Як встановити Плей Маркет на Мейзу (Meizu)
Завантажити: Meizu googleinstaller
Скачано: 310, розмір: 2 Mb, дата: 04.Сен.2017

 • При спробі установки система Android може лаятися, тому попередньо слід в налаштуваннях безпеки активувати інсталяцію з невідомих джерел:

Як встановити Плей Маркет на Мейзу (Meizu)

 • Тепер візьміть комплектний USB шнурок і з’єднайте його кінці з ноутбуком і мобільним девайсом. Потім помістіть скачаний файл googleinstaller.апк в будь-яке місце пам’яті телефону.
 • Запустіть «Провідник» (Менеджер файлів) на Мейзу, відшукайте потрібний інсталятор і просто тапніте по ньому для початку встановлення.
 • Залишилося тільки дочекатися закінчення процедури. Перезавантаження гаджета не потрібно.
 • Як швидко встановити Linux на Windows 10
 • Як змінити значки додатків в Android
 • Які флешки USB найбільш надійні та швидкі?
 • Де в телефоні знаходиться буфер обміну, як очистити

Можливі конфлікти

Як на Meizu встановити Play Market розібралися, але існують деякі проблеми, здатні неабияк попсувати нерви власникам китайських «смартів».

 • Раптом Плей Маркет перестане запускатися, слід виконати його переустановку.

На головному екрані переходимо в папку «Гарячі програми» – Hot Apps і з допомогою рядка пошуку знаходимо інсталятор (пишемо запит «Google installer»);

Виконуємо установку знайденого файлу, а потім запускаємо його. Оскільки софт вже присутній в телефоні, буде доступна кнопка видалення – «Uninstall», яку і слід натиснути:

Як встановити Плей Маркет на Мейзу (Meizu)Як тільки очищення завершитися, знову відкриваємо цей додаток, але тепер там буде інша кнопка – «Кеу to install». Натиснувши її, ми переустановим софт і позбавимося від проблем.

 • Якщо каталог софта Гугл запускається, але Ви не можете завантажити ні одну утиліту або гру, то проблема полягає в записі. Потрібно спробувати додати новий, увійти в нього, спробувати завантажити що-то через нього, а потім знову переключитися на Вашу звичну обліковий запис.
 • Нерідко користувачі скаржаться на дефект, пов’язаний зі скачуванням на певних моделях телефону. Рекомендується увійти в налаштування, потім – «Додатки». У списку знайдіть «Диспетчер завантаження» і відкрийте його властивості. У новому вікні варто стерти дані, тапнув по відповідному елементу:

Як встановити Плей Маркет на Мейзу (Meizu)

Добре, що китайський виробник оперативно усуває всі помилки, випускаючи оновлення. Мої знайомі неодноразово скаржилися на пристрої це бренду, задавалися питанням – як на Мейзу встановити Плей Маркет. У підсумку, все вирішувалося дуже швидко і просто. Упевнений, моя інструкція не виявиться складною для реалізації. Але при виникненні спірних моментів, прошу повідомляти про це в коментарях.

З повагою, Віктор!