Актор підтвердив появу тобі магуайра в “людині-павуку: немає шляху додому»

16

До релізу фільму” людина-павук: немає шляху додому ” залишається всього пара місяців » але це не заважає фанатам продовжувати дискусії про те, хто з героїв і лиходіїв з’явиться в стрічці. І фактично, найчастіше обговорюються тобі магуайр і ендрю гарфілд, які, як кажуть, знову зіграють свої версії людини-павука в триквелі.

У свою чергу, актор яків колонтаров, який грає головну роль у фільмі « вавилон », разом з тобі магуайром, підлив масла у вогонь всіх цих чуток. Він опублікував селфі з іншим актором з фільму, бреддом пітом, і в коментарях до посту один з фанатів запитав у нього, чи дійсно тобі знявся в ” немає шляху додому ” » скріншот і цитату актора ви можете побачити нижче:

So i asked an actor who has a role in the upcoming babylon movie, in which tobey maguire is a producer and will also be playing an unknown character, if he asked tobey maguire about his involvement in #spidermannowayhome. The actor said this: pic.twitter.com/dwluhh6j8o

– dimvars (@marvelmaniac_) september 29, 2021

Так, він сказав мені, що буде у фільмі. Він сказав нікому не розповідати. Сподіваюся, у мене не буде проблем, якщо я вам скажу, тому що я дуже погано вмію зберігати секрети.

Звичайно, це може бути звичайний тролінг з боку колонтарова, але потім він написав, що «не бреше» і що «йому дуже важко брехати». Звичайно, це не стовідсоткове підтвердження, що тобі магуайр з’явиться в ” людині-павуку: немає шляху додому », але може бути черговим доказом, що шанси дуже високі.