Чи варто крутити банер тартальї в genshin impact?

13

Основна інформація про те, кому підійде тарталья в genshin impact. Плюси і мінуси персонажа, а також переваги при вбудовуванні його в діючий загін.

Перший банер в оновленні 2.2 для геншин імпакт буде представлений черговим рераном тартальї. Саме час розібратися, чи потрібен цей персонаж гравцеві, визначивши його позитивні і негативні сторони. У гайді також міститься інформація про користь героя для новачків і те, які сузір’я відкривати, щоб розкрити його потенціал на максимум з мінімальними витратами.

Терміни банера з тартальєю

Молитви з метою отримання тартальї можна буде вимовляти починаючи з 13 жовтня аж до другої половини контенту поновлення 2.2 – ~3 листопада. Ще більше інформації можна знайти в розкладі банерів в genshin impact на сайті.

Перші ж крутки можна буде зробити за примогеми, які гравцям видадуть після проведення технічних робіт, пов’язаних з виходом патча.

Які ще персонажі будуть у банері

Згідно з офіційною інформацією, частиною банера з тартальей стануть наступні ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ персонажі – ян фей, нін гуан і чун юнь. В цілому, це непоганий набір героїв, якими можна укомплектовувати різні загони:

  • янь фей.  основний або другорядний піро-dps, ефективно поєднується з будь-якими стихіями і стилями бою (за винятком, мабуть, фіз-дд).
  • нін гуан.  один з найпопулярніших основних дамагерів, атакуючий гео-стихією. Унікальною здатністю господині нефритового палацу є створення захисної ширми, що блокує далекі атаки.
  • чун юнь. 

Цікавий факт: розробники трохи полінувалися і випустили такий же склад персонажів, як було в банері з аякою. Більшості гравців цей момент припав не до душі.

Огляд навичок

Механіки тартальї-один з найскладніших в геншин імпакт. Унікальною особливістю персонажа є можливість перемикання між формами далекого і ближнього бою. При активації елементального навички в руках героя з’являються гідро-клинки, якими можна швидко вносити велику кількість шкоди по групах ворога. Ультимативні здібності в обох формах дають підвищений aoe гідро-шкоди, а також дозволяють легко накладати елементальний статус на оточили провісника фатуї ворогів.

Значна частина бойового потенціалу тартальї розкривається без активації сузір’їв. Досить підібрати артефакти і зброю, щоб розігнати dps цього героя. Ще більше про відповідне йому спорядження і членів загону можна дізнатися з гайда на тарталью в genshin impact.

Чи варто вибивати тарталью?

Гідро-dps з цибулею і кинджалами – один з тих героїв, кого потенційно потрібно мати в основному або дублюючому загоні. Стихійна приналежність тартальї дозволяє активувати потужні реакції. Якщо освоїти механіки героя в повній мірі, можна ефективно використовувати його в найскладніших випробуваннях.

Природно, при виборі оптимальної мети для вкладення молитов і каменів витоку не варто забувати прогарант, який може сплутати будь-які гача-плани.

Які сузір’я відкривати тартальє?

Мабуть, поряд з універсальністю даного персонажа варто його невибагливість до власного розвитку. Сузір’я тарталью, звичайно ж, підсилюють, але не настільки, щоб бездумно зливати всі примогеми на черговий реран. Якщо ви раніше не обзавелися громовим імпульсом або іншим потужним луком, то в даному оновленні власникам тартальї с0 профитнее буде вибити полярну зірку ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ , ця зброя посилить всі види атак персонажа (ефект буде стакаться в будь-якій бойовій формі).

Якщо ж примогеми вливати більше нікуди, то перше сузір’я, що скорочує кулдаун е-шкі, є самим профітним.

Кому підійде тарталья?

Беззастережно, тарталья – це герой, на якого варто звернути увагу новачкам. Маючи в своєму загоні такого мейн-дд, можна швидко закривати контент протягом 20-30 рангів, а також комфортно входити в кручену безодню, щоб, як мінімум, відкрити сян лін. Також він добре поєднується з новачком наступного патча-тома і ху тао, реран якої відбудеться в другому банері оновлення 2.2.

Єдиною проблемою новачка може стати сам процес навчання веденню бою за провісника фатуї, що має нестандартні механіки атак.

Крім новачків ми рекомендуємо діставати тарталью наступним гравцям:

  • власникам максимально прокачаного загону з якісним спорядженням можна відволіктися на сузір’я, щоб, як мінімум, скоротити кулдаун елементального навички гідро-dps.
  • мандрівникам 30-40 рангів, які вже пройшли до 4-5 поверху кручений безодні і замислюються про створення дублюючого загону.
  • тим, у кого немає якісного другорядного dps (дамагера дублера), щоб бити ворогів під час кулдаунів образного ділюка або тієї ж ху тао.