Режисер “матриці 4” розповіла, чому вона воскресила нео і трініті для сиквела

11

Режисер “матриці 4” лана вачовскі пояснила (якщо вже вони тепер “жінки”, доводиться все писати від жіночої статі, соррян) свій хід думок з приводу воскресіння нео кіану рівза і трініті керрі-енн мосс. Виступаючи на міжнародному літературному фестивалі в берліні, вачовскі розповіла, що після ряду втрат в її особистому житті – в тому числі батьків-ідея повернутися до проекту з “можливо, двома найважливішими персонажами в моєму житті” здалася їй правильною.

у мене вже не стало мами і тата, але раптово у мене з’явилися нео і трініті, можливо, два найважливіших персонажа в моєму житті. Мені стало дуже приємно, що ці два персонажі знову живі, і це дуже просто. Все просто, і це те, що робить мистецтво, і це те, що роблять історії-вони заспокоюють нас

Звичайно, нам доведеться почекати до кінця цього року, щоб дізнатися сюжетні причини несподіваного повернення нео і трініті. Але принаймні вачовскі знайшла розраду, знову попрацювавши з двома своїми найвідомішими персонажами.

Що може бути менш втішним, так це те, що в першому трейлері до фільму “матриця: воскресіння” морфеуса грає інший актор – яхья абдул-матін ii замінює лоуренса фішборна. Так само в ролику з’являються фігури, схожі на агента сміта, але хьюго вівінг каже, що він не повернеться. У поєднанні з теорією, що передбачає невеликий стрибок у часі після “революції”, нам знову і знову хочеться прийняти”червону таблетку”.