Інсайдер: гра про індіану джонса від machine games буде ексклюзивом xbox

8

За словами інсайдера ніка бейкера, відомого спільноті як shpeshal_nick, гра “індіана джонс” від machinegames буде консольним ексклюзивом xbox. Таким чином, версії для консолей playstation не буде, як спочатку припускали багато.

У примітці показано повідомлення в discord, яке говорить” #indianajonesonlyonxbox”, або “індіана джонс тільки на xbox”. Іконка і ім’я автора приховані, щоб не розкривати його особистість, але в тексті робиться важливе припущення, що гра буде ексклюзивом xbox.

Нік пояснює це тим, що робота над проектом почалася ще до того, як microsoft придбала bethesda, тому існувала реальна можливість того, що гра вийде і на ps5. Однак його анонімне джерело розповідає зовсім інше, підтвердивши те, в чому багато користувачів були впевнені з моменту анонса.

Насправді, у нас дуже мало інформації про гру про індіану джонса. На даний момент відомо тільки те, що проект запущений у виробництво, але, швидше за все, він все ще знаходиться на ранніх стадіях розробки. Цілком точно можна сказати, що пройде ще багато часу, перш ніж ми отримаємо офіційні новини про статус гри, і ще більше часу, перш ніж ми зможемо випробувати її самі.

На даний момент немає офіційного підтвердження або спростування від microsoft або bethesda, але ми, безсумнівно, дізнаємося більше в найближчі місяці.