Що значить Даний вид звязку недоступний для абонента

377

Доброго дня. Останнім часом почав отримувати багато листів від читачів, пов’язаних з мобільними проблемами. Однією з таких є наступна ситуація: Вам потрібно зателефонувати, Ви набираєте потрібний номер, але в трубці чуєте – «Даний вид зв’язку недоступний для абонента». Що це означає на МТС і у інших операторів? Зараз дізнаєтеся.

Ви – не винні!

Коли динаміка виходить подібна фраза, то деякі починають панікувати, вважаючи, що проблема криється в їх апараті або несправностей з боку оператора. В даному випадку під «абонентом» подразумеваетесь не Ви, а Ваш «відбувся» співрозмовник.

Причина «дефекту» криється в нестачі коштів на рахунку відповідає, необхідних для прийняття вхідного дзвінка. Як таке можливо? Все дуже просто: якщо абонент знаходиться в іншій країні (роумінг), то для відповіді на його балансі повинні бути певна сума грошей. Якщо на рахунку не виявиться, то і зв’язатися з ним буде проблематично.

Нерідко власники мобільних пристроїв самі активують блокування вхідних, щоб їм ніхто не набридав або з інших причин, наприклад, щоб не витрачати багато коштів у роумінгу. Подібне можливе і після втрати телефону, тоді відключення є цілком виправданим.

Одним із поширених факторів є і збій в роботі стільникового оператора. Таке трапляється нечасто і носить короткочасний характер. Досить через пару хвилин повторити спробу з’єднання, зв’язок може бути налагоджена.

Що ж робити?

Якщо даний вид зв’язку недоступний для абонента Білайн, Теле2 або Мегафон, то слід спробувати відправити йому СМС-ку. Цілком ймовірно, що такий вид послуг є безкоштовним для одержувача, а значить, повідомлення буде успішно йому доставлено.

Варто відзначити, що власники SIM-карток МТС найчастіше скаржаться на описану в статті проблему. З чим це пов’язано – сказати важко!

  • Якщо Вам дуже хочеться поговорити, а не листуватися за допомогою SMS, то відправте співрозмовнику повідомлення з пропозицією поповнити рахунок. Швидше за все, він забув це зробити, і оператор після тривалого «простою» задіяв автоматичне блокування вхідних. Досить покласти на баланс суму, достатню для виходу з «мінусів», і всі заборони будуть зняті.
  • Другий варіант – самостійно перевести гроші на інший номер. Операція буде проведена протягом доби (по-різному буває: від декількох хвилин до декількох годин, а то й довше). Потім можна пробувати набирати людини.

Якщо власник самостійно заблокував прийом, то ніякі методи не допоможуть. Тому, рекомендую не поспішати з поповненням, а відразу написати SMS.

Найважливіше – проявити трішки терпіння, навіть якщо Вам дуже терміново потрібно почути співрозмовника. Можливо, краще скористатися мессенджерами Viber, WhatsApp або Skype. Це абсолютно безкоштовно, потрібен лише інтернет.

Бажаю, щоб більше ніколи не доводилося чути повідомлення автовідповідача «Даний вид зв’язку недоступний для абонента». Принаймні, Ви вже в курсі, що це означає на МТС і у інших операторів.

З повагою, Віктор!