Fatal Error: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO

494

Доброго дня. Ось не можна так просто сісти і спокійно пограти в улюблену онлайн гру (в більшості випадків). Постійно виникають всякі помилки, одна з яких – Fatal Error: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO. Що робити в подібних ситуаціях, як швидко позбутися від дефекту і продовжити ігровий процес?

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • І знову винен Стім…
 • Fatal Error: Failed to connect with local Steam Client process – що робити?
  • Перезапускаємо ігровий процес
  • Перевірка файлів
  • Відключаємо антивірусну програму
 • Відео

І знову винен Стім…

Якщо дослівно виконати переклад тексту повідомлення, то причина стане очевидною: Фатальна помилка при підключенні до локального клієнтського процесу Steam. Тепер зрозуміло, хто винен у наших стражданнях. Давайте копнемо ще глибше.

Я переглянув кілька тематичних форумів і дізнався, що збій в CS:GO виникає з-за того, що ігровий клієнт намагається перевірити Вашу ліцензію, але на віддаленому сервері не знаходить потрібного запису, що відповідає ідентифікатору Вашої версії гри.

Подібні явища часто виникають на пиратке Counter Strike, але також характерні і для сумлінних користувачів, які придбали гру в Стім, не використовують чіти для отримання переваги. Але система безпеки все ж блокує доступ.

Проблема досить масштабна, відомі тисячі подібних скарг. Але компанія Valve не надто поспішати з рішенням для виправлення своєї помилки. Тому, зараз розповім про декілька простих способів, які можуть допомогти впоратися з проблемою.

Fatal Error: Failed to connect with local Steam Client process – що робити?

Наступні кроки передбачають, що у Вас встановлена офіційна версія Windows, або ж коректна збірка, створена не якимось криворуким школярем. Також передбачається, що на комп’ютері встановлені останні оновлення бібліотек .NET Framework, DirectX, Visual C++, без яких немає сенсу пробувати інші варіанти виправлення.

Перезапускаємо ігровий процес

Це найпримітивніша і популярна маніпуляція, яка часто допомагає. Але не завжди.

 • Закриваємо всі вікна ігрового клієнта Стім і самої гри CS:GO;
 • Перезавантажте комп’ютер;
 • Коли ПК знову запустити, то спробуйте оновити Steam, скачав нову версію з офіційного сайту;
 • Якщо не допомогло, то відкриваємо диспетчер задач за допомогою комбінації Ctrl+Esc+Shiht і знаходимо всі процеси, що відносяться в Стім. Їх необхідно завершити (внизу вікна буде кнопка зняття завдання):

Fatal Error: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO

 • Спробуйте знову зайти в Client і потім відкрити Каунтер страйк.

Нерідко причиною збою «local steam client process» є блокування облікового запису через підозри в «читерстве». У такому разі слід відключитися від мережі на деякий час, потім знову увійти в обліковий запис. І обов’язково зверніться в службу підтримки – можливо, що Ви опинилися в «чорному списку», потрібно з’ясувати причини і довести свою невинність.

Перевірка файлів

Якщо система піддалася вірусної атаки, чи просто Віндовс видала збій через екстреного відключення живлення, то цілком ймовірно, що критично важливі ігрові файли були пошкоджені. Це негативно позначається на конфігурації і призводить до появи повідомлення «Fatal Error: Failed to connect…» в CS:GO. Що робити?

В налаштуваннях клієнта слід відшукати вкладку «Локальні файли та натиснути на кнопку перевірки цілісності:

Fatal Error: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO

Зверніть увагу, що на цій вкладці є клавіша Видалення…». Якщо очищення кеша не допомогла, то слід натиснути на цей елемент. «Зносимо» все і потім заново завантажуємо інсталятор клієнта і потрібні гри. Заходи досить кардинальні, але ефективні у більшості ситуацій.

Нерідко допомагає і утиліта ASC (Адвансенд Систем Кеа), яка входить в ТОП кращих оптимізаторів Віндовс. У ній є інструмент «ремонту», що усуває критичні помилки в стандартних і сторонніх програмах на комп’ютері. Спробуйте застосувати цей інструмент.

І ще один метод: запускаємо консоль командний рядок з правами адміна і копіюємо звідси команду:

C:\Program Files\Steam\bin\SteamService.exe» /repair

Вставляємо її клацанням правої кнопки мишки на «чорне вікно» і тиснемо Enter для запуску сканування. Як тільки вона завершиться, перезавантажуємо ноутбук.

Відключаємо антивірусну програму

Нерідко дефекти виникають із-за того, що захисне програмне забезпечення блокує потрібні об’єкти, вбачаючи в них небезпеку. Досить спробувати виконати деактивацію антивіруса на деякий час. Або ж заходимо в настройки утиліти (шукаємо розділ «Виключення» або «Білий список») і вносимо туди шлях до головного файлу ігрового клієнта.

Те ж саме стосується і вбудованого СмартСкрин і брандмауера, які також потрібно вимкнути, а потім перезавантажити систему і перевірити працездатність Стім.

Існує і зворотна сторона проблеми – вірусне зараження. Рекомендую завантажити безкоштовну утиліту AdwCleaner, яка за 5-10 хвилин просканує диски і виявить загрози (а також усуне їх).

Fatal Error: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO

Відео

Fatal Error: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO – що робити показано в наступному ролику. Я переглянув на Youtube кілька інструкцій, але тільки ця здалася мені максимально адекватної:

Сподіваюся, рішення, описане в статті, виявилося корисним для Вас. Чекаю на коментарі по темі!

З повагою, Віктор!