В честь 25-річчя франшизи «покемон» вийшов музичний альбом з відомими виконавцями поп-музики

28

Заходи, присвячені святкуванню 25-річчя культової франшизи «покемон» почалися ще в лютому цього року – представники філії nintendo the pokémon company в міжнародний день покемонів (27 лютого) провели спеціальний стрім, під час якого привітали всіх шанувальників серії і пообіцяли багато подій та сюрпризів у ювілейному році. Одним з таких приємних подарунків для фанатів покемонів став випуск спеціального музичного альбому, присвяченого 25-річній річниці франшизи pokémon.

В альбом pokémon 25: the album увійшли пісні кеті перрі, post malone, cyn, vince staples та інших виконавців. Шанувальники кишенькових монстрів можуть завантажити або послухати треки на amazon music, spotify, itunes store, tidal та інших сервісах. Також можна буде замовити сувенірну продукцію, присвячену виходу pokémon 25: the album. Фізична версія альбому вийде на вінілі в лютому 2022 року.

Я завжди хотів бути ешем кетчумом, і завдяки співпраці з pokémon я зміг здійснити дитячу мрію, – сказав співак j balvin. -ця любов до покемонів надихнула мене на пісню “ten cuidado”, а також на відео, в якому я стаю тренером покемонів в нью-йорку. Мені не терпиться поділитися своєю любов’ю до покемонів зі своїми шанувальниками по всьому світу за допомогою цієї пісні, і я до сих пір не можу повірити, що мені випала честь стати частиною цього проекту.