Помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310 – рішення

327

Доброго дня. Якщо Ви захотіли зіграти в одну з ігор від розробника 4game (Фогейм), але побачили повідомлення з текстом: «помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310» – рішення проблеми досить просте. Зараз розповім про способи, як виправити ситуацію і позбутися від дефекту.

Чому так відбувається?

Почнемо з розгляду причин виникнення помилки зі статусом 6194310 в таких іграх, як Lineage 2, Blade and Soul (БнС), Point Blank (Поінт Бланк), Aion (Айон), R2 та інших.

Якщо система захисту Frost Security видала Вам таке повідомлення, значить поточна конфігурація ПК не відповідає вимогам запущеного додатку. Швидше за все, проблема викликана службою автоматичного оновлення Windows, яка внесла до реєстру певні коригування, несумісні з вимогами ігрової програми.

Варто зазначити, що помилка характерна виключно для софта, що випускається Фогейм. Користувачі вже масово завалюють службу підтримки своїми скаргами. Керівництво проекту відреагував на звернення і обіцяв усунути несправність найближчим часом. Але, знаємо ми такі обіцянки…

Давайте спробуємо самостійно розібратися і спробувати деякі рішення. Згідно з відгуками на форумах, методи в більшості виявляються корисними.

Помилка під час завантаження компонентів гри статус 6194310 – рішення

Оскільки у вікні з’являється нам пропонують спочатку перезавантажити комп’ютер, значить і варто починати з цього. Відразу ж скажу, що подібний крок рідко буває ефективним. Але раптом станеться диво?

Якщо ж ситуація не змінилася, то слід:

  • перейти за посиланням і завантажити архів;
  • Відкриваємо завантажений документ і всередині бачимо один єдиний файл з розширенням «reg»;
  • Витягуємо його з архіву (копіюємо на Робочий стіл, наприклад) і запускаємо з правами адміністратора. Для цього варто клікнути на елементі правою кнопкою мишки і вибрати відповідний пункт;

Помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310 – рішення

  • Система видасть попередження, але турбуватися не про що. Підтверджуємо дію і перезагрузаем комп’ютер:

Помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310 – рішення

А тепер трохи поясню, що ж ми зробили. Зазначені вище файлик просто прибирає з реєстру запису, що заважають нормальному запуску ігор. Тобто, він повертає налаштування 4Game до початкових значень. Більше ні на що він не чинить впливу, ніяких негативних наслідків Ви не побачите. Це точно!

Також, я настійно рекомендую після проведених маніпуляцій скачати оптимізатор CCleaner і з його допомогою «почистити сміття», исрпавить помилки реєстру. За посиланням знайдете відео інструкцію і можливість завантажити офіційну версію програми.

Ще не завадить виконати оновлення драйверів обладнання. В атоматіческом режимі це робиться із застосуванням утиліті IObit Driver Booster:

Помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310 – рішення

Але можна обійтися і без неї. Шлях довший, але, якщо хочете – спробуйте.

Таке рішення проблеми, коли виникає помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310. Сподіваюся, що розробники випустять оновлення з необхідними виправленнями, щоб користувачам не доводилося вручну копирсатися в системі.

З повагою, Віктор!