Екранізація файтинга injustice обзавелася датою прем’єри

12

Супергеройське кіно вже багато років як на підйомі, саме час перенести сюжет injustice: gods among us на екран. Що ж, сказано-зроблено: навесні warner bros. Оголосила про створення анімаційного фільму за мотивами культової файтинг-дилогії, а сьогодні у проекту з’явилася дата релізу разом з красивим постером.

Отже, прем’єра injustice в “цифрі” і на 4k blu-ray відбудеться через місяць, 19 жовтня. Стрічка буде заснована не тільки на першій частині серіалу, але і на коміксі-приквелі injustice: year one тома тейлора. Режисером виступить метт пітерс-постановник торішнього бойовика»темна ліга справедливості: війна апоколіпса”.

Injustice: gods among us, нагадаємо, оповідає про альтернативну реальність, в якій джокер обманом змусив супермена вбити лоїс лейн, свою ненароджену дитину і знищити метрополіс. Трагедія змушує героя переглянути свої погляди на життя: мало-помалу він починає перетворюватися на безжального тирана, який не гребує вбивствами заради підтримки порядку. Зупинити збожеволілого людини зі сталі береться бетмен.