Game account is already linked to another user FaceIt — що робити?

342

Доброго дня. Існує безліч ігрових платформ, де геймери можуть позмагатися з реальними суперниками з будь-якої точки світу. FaceIt – одна з них. Тут юзери реєструються і потім відкривається доступ до таких популярних ігор, як CS:GO, Dota 2, Ліга Легенд (League of Legends). Але нерідко при спробі входу в аккаунт виникає помилка – Game account is already linked to another user FaceIt — що робити в такій ситуації, зараз розповім.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Відмова у реєстрації
  • Як відновити доступ FaceIt
    • Як створити новий обліковий запис?

Відмова у реєстрації

Якщо побачите таке повідомлення – немає приводу для паніки. Для тих, хто не сильний в іноземних мовах, переклад на російську наступний – «Ігровий аккаунт вже прив’язаний до іншого користувача». Ось, що значить помилка «Game account is already linked to another user».

Швидше за все, зазначений у процесі авторизації адреса електронної пошти вже використовується іншими гравцями, або ж ви раніше реєструвалися з його використанням. Тепер необхідно вказати відповідний пароль від облікового запису.

Людям властиво забувати коди і логіни, а якщо минуло чимало часу, то тут немає нічого дивного. Але може бути таке, що Ви придбали акаунт Фейсит, який був зламаний і виставлений на продаж в інтернеті.

Якщо просто забили, то можна відновити пароль або ж створити нову «учетку», вказавши інший e-mail. Давайте детальніше розберемо зазначені варіанти.

Як відновити доступ FaceIt

В першу чергу, постарайтеся згадати код, до якого акаунту він був прив’язаний. Перегляньте вхідні листи в поштовій скриньці, можливо там знайдете емайл з інформацією для авторизації. Якщо нічого не виявили, варто перейти до відновлення.

Зверніть увагу, що форма входу складається з декількох полів вводу, під якими є посилання «Забули пароль?». Ось по ній і потрібно клікнути:

Game account is already linked to another user FaceIt — що робити?

Далі необхідно вказати e-mail, що вказується раніше при реєстрації в Фейсит. На нього буде відправлена посилання для заміни коду доступу на новий. Якщо не пам’ятаєте, який мейл використовували, то по черзі вкажіть кожен, належить Вам. А потім просто перевірте папку «Вхідні» за всіма адресами електронної пошти. Крім того, система видасть помилку, якщо Ви ввели незареєстрований e-mail. Тобто, коло пошуку значно звузиться.

Як створити новий обліковий запис?

Якщо повідомлення “Game account is already linked to another user» застало Вас зненацька, а інструкція по відновленню не актуальна у Вашому випадку, то єдиним варіантом стане створення нового облікового запису FaceIt.

Але що робити, якщо хотілося б використовувати старий адресу. Тоді варто звернутися в службу клієнтської підтримки сервісу з проханням видалити обліковий запис (не переживайте, дані збережуться). При цьому слід у зверненні вказати максимум достовірної інформації про гравця:

  • Логін в системі, кількість перемог, хто був у друзях, які досягнення мали, з ким і про що переписувалися (якщо пригадаєте). Так Ви доведіть, що «учетка» належала саме Вам;
  • Обов’язково напишіть про намір видалити акк і створити новий з перенесенням всієї інформації. Вкажіть реквізити, прикладіть до листа фото докази – скани паспорта, де чітко прописані ім’я і прізвище.

Куди писати? Заходьте на довідкову сторінку по посиланню, перегортаєте вниз і бачите помаранчеву кнопку «Submit ticket»:

Game account is already linked to another user FaceIt — що робити?

На жаль, все англійською. Ви можете скласти звернення російською мовою, але в ідеалі використовувати рідну мову ресурсу. Так консультанти швидше обробити Ваш запит. Більше інформації про проблеми з акаунтом Фейсит Ви знайдете в спеціальному розділі.

Розібралися з проблемою – «game account is already linked to another user Faceit» як виправити, що робити. Варіантів не так вже й багато. І все залежить значною мірою від самого користувача. Сподіватися на адміністрацію особливо не варто. Поки вони доберуться до Вашого прохання, опрацюють її, а потім не факт, що схвалять всі вимоги. Тому, намагайтеся не забувати даний для входу!

З повагою, Віктор!