Кіпр: купівля та продаж нерухомості

8

Третім за величиною островом в середземному морі є кіпр. Прекрасний клімат, розвинена інфраструктура туристичного бізнесу — з цієї точки зору острів завжди представляв інтерес для інвесторів в курортні зони. Вдалі інвестиції зазвичай пов’язують з придбанням нерухомості. Тим більше, що продаж нерухомості на кіпрі за законом країни можлива не тільки корінним жителям, а й громадянам інших держав.

Звичайно, якщо ви не кіпріот, купити нерухомість на кіпрі вам буде трохи складніше — потрібно оформити велику кількість документів, пов’язаних з покупкою вілли, будинку або квартири. Але витрати часу окупляться з лишком-вкладення коштів в нерухомість, тим більше в такому благодатному для курортників місці, як кіпр, вигідна операція.

Купівля нерухомості за кордоном завжди була найбільш раціональним вкладенням своїх капіталів і приваблювала бізнесменів різного рангу. У період світової фінансової кризи покупка або продаж нерухомості може виявитися економічно виправданим кроком. У різних державах криза абсолютно по різному позначився на фінансовій стабільності і, придбавши сьогодні нерухомість на кіпрі, можна солідно примножити свій капітал.

Песиміст може не погодитися з таким твердженням. Але, благодатний рай середземномор’я, острів кіпр, на відміну від багатьох європейських держав, практично не постраждав від фінансової кризи і зараз може похвалитися економічною стабільністю. Тому, багато бізнесменів купують в компанії https://offshorensk.ru / фірму на кіпрі і переїжджають сюди жити. І хоча в країні є ряд проблем, пов’язаних з протистоянням етнічних або громадських об’єднань, що позначається на політичній обстановці, положення кіпру на світовому економічному ринку стійко і сприятливо.

Іноземців зіткнення різних груп в країні практично не стосуються. Політика влади кіпру спрямована на те, щоб створити для інвесторів режим найбільшого сприяння, так як вкладення іноземних громадян — важлива частина економіки країни. Продаж нерухомості на кіпрі-одне з джерел поповнення бюджету і кіпріоти не зацікавлені в зменшенні грошового потоку.

Корінні громадяни кіпру, цілком підтримують імідж своєї держави, особливо в туристичний сезон, тому, якщо у вас є можливість, не відмовте собі в задоволенні купити нерухомість на кіпрі, наприклад, в пафосі. Нерухомість кіпр пафос … Погодьтеся-звучить! ціни на різні об’єкти помітно відрізняються-все залежить від того, що саме ви бажаєте придбати. Вілла на березі моря в деяких районах країни дійсно може зажадати великих капіталовкладень.

Але, є райони, де нерухомість коштує нижче, ніж аналогічна в росії. Однокімнатна квартира в москві, наприклад, обійдеться вам значно дорожче, ніж двоповерхова вілла.

Вирішуючи питання про покупку нерухомості на кіпрі, зверніть увагу на пафос. Старовинний кіпрський місто на узбережжі привабливий своїм місцем розташування і цінами на нерухомість. Жителі європи активно вкладають свої гроші в покупку нерухомості на кіпрі. Її вартість неухильно зростає рік від року і можна через кілька років, продавши віллу, примножити свої вкладення. А здаючи її в оренду, можна окупити витрати протягом декількох років.