Опис гри escape simulator, інформація про мультиплеєр, оцінка та відгуки, вимоги, спільні режими, допомога з запуском

19

Екшени

194

Оцінка гравців

7.0/10

Голосів: 1+

дата виходу: розробник, видавець: pine studio ▶ жанр: екшен / від першої особи / логічна (головоломка) ▶ платформа: pc, ps4, x-one ▶ мова: тільки англійська

Системні вимоги:

escape simulator – це кооперативна головоломка з видом від першої особи, в якій гравці намагаються знайти вихід з лабіринту коридорів і заплутаних приміщень. Всього перед мандрівниками стоять 15 загадкових кімнат, що кидають гравців в різні епохи і вимірювання: з стародавнього єгипту в космос, з англійського особняка в покинутий храм і т.д. Нам доведеться дуже багато читати і ретельно обшукувати приміщення.

Ігровий процес можна розділити на дві частини-інтелектуальний, де треба читати книги і розгадувати головоломки; і казуальний, де гравцям пропонується шукати заховані предмети і застосовувати їх до ігрового оточення. Розгадувати загадки можна в кооперативному режимі на двох гравців, в тому числі проходячи кастомні кімнати, створені спільнотою. Внутрішньоігровий редактор дозволяє спільно з одним створити головоломки і красиві інтер’єри.

посилання:

Геймплей

Скріншоти

Знайти напарників