Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

918

Доброго дня. Існує безліч професійного софта для обробки мультимедійного контенту. Одним з найпопулярніших засобів для редагування зображень є Adobe Photoshop. Але багато новачків, які намагаються вивчати всі можливості цього інструменту, стикаються з англомовним інтерфейсом, і це створює чималі труднощі в роботі та навчанні. Сьогодні дізнаєтеся, як змінити мову в Фотошопі на російську, розглянемо різні версії програми, а також зворотні дії – перехід на англійську.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • В першу чергу…
 • Де в Фотошопі змінити мову на російську?
  • Photoshop CS1 / CS2 / CS3
  • Як в photoshop CS5 / CS4 змінити мову на російську
  • Як в програмі Photoshop CS6 / СС 2014 / 2015 / СС 2017 поміняти на російську?
 • Зворотні дії – міняємо мову Photoshop на англійську
 • Відео

В першу чергу…

Оскільки способів здійснити задумане кілька, і вони адаптовані під конкретну редакцію, то спочатку нам належить з’ясувати, яка версія Фотошопу встановлена на ПК.

 • Запускаємо додаток Photoshop;
 • Отримати потрібну інформацію можна навіть в процесі завантаження, коли на екрані відображається вступна картинка, але краще зробити все по «фен-шую»;
 • Коли софт завантажиться, у верхньому меню переходимо до розділу «Help (Довідка), а потім клацаємо за пунктом «System Information» (Відомості про систему):

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

 • Не лякайтеся, коли побачите масу символів. Все необхідне зазначено в самій першій сходинці, яку при необхідності можете скопіювати і зберегти в «Блокноті»:

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

Інтерфейс у Вашому випадку може трохи відрізнятися, але не кардинально. Тепер, коли версія відома, можемо приступати до більш активних дій.

Де в Фотошопі змінити мову на російську?

Далі ми розглянемо інструкцію на прикладі різних редакцій. Почнемо з відносно «древніх», але все ще користуються популярністю серед графічних редакторів.

Photoshop CS1 / CS2 / CS3

Розробники Adobe особливо не морочилися над питанням зміни мови інтерфейсу, тому здійснити дані маніпуляції в установленому софті не можна. Ця можливість доступна в момент придбання ЗА – на офіційному сайті можна вибрати попередньо мовну різновид. Варто відзначити, що навіть ті, хто купив Russian Version постійно стикалися з проблемою, коли після чергового запуску програми, меню переводилося на англійську. Програмісти довго годували покупців обіцянками, але так і не спромоглися виправити баг, оскільки незабаром почали виходити нові версії.

Але знайшлися ентузіасти, які змогли відшукати рішення – виявилося, достатньо внести деякі зміни в конфігураційний файл Photoshop.

 • Йдемо по шляху:

З \ Application Data (або ProgramData) \ Adobe

 • Всередині кінцевої папки варто відшукати і видалити всі файли з розширенням «.lng», назви яких НЕ містять буквену комбінацію «rus». Ось приклад конфігуратора норвежської мови (Norwegian), який також підлягає очищенню:

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

Як тільки закінчите – перезавантажте ПК, знову відкрийте Фотошоп PS і побачите інтерфейс російською.

У випадку з CS3 ситуація трохи відрізняється. На етапі установки користувач може вибрати потрібний мовний пакет. Якщо ж забили це зробити, то варто дочекатися закінчення інсталяції, потім повністю видалити софт і виконати переустановку. Тільки в цей раз обов’язково проявіть уважність.

Якщо не хочете витрачати час на такі тривалі процедури, то скачайте спеціальний українізатор для Фотошоп CS3. На жаль, не завжди він переводить коректно, так і антивірусний софт на нього може лаятися, оскільки утиліта намагається «зламати» структуру захищеного програмного забезпечення. Докладну інструкцію і посилання на патч знайдете за посиланням.

Як в photoshop CS5 / CS4 змінити мову на російську

Добре, що в більш нових версіях редактора з’явилася можливість зайти в параметри і внести необхідні зміни.

 • Запускаємо додаток;
 • У головному меню натискаємо за пунктом «Edit (Редагування) і потім внизу вибираємо «Preferences» (Налаштування). Праворуч відображено перелік розділів. Нас цікавить «Type» (Текст):

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

 • Відкриється нове вікно, де зліва будуть вкладки. Вибираємо «Interface» і тепер у головній частині відобразяться опції. У списку «Language…» знаходимо потрібну мову.
 • Закриваємо Photoshop, перезапускаємо комп’ютер і перевіряємо результат.

Також, для CS5 можна завантажити мовний пакет (AddLang_for_Photoshop_CS5), у процесі встановлення якого відзначаєте галочками потрібні елементи:

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

Як в програмі Photoshop CS6 / СС 2014 / 2015 / СС 2017 поміняти на російську?

Порядок дій практично не відрізняється від описаних вище кроків. Трохи змінився зовнішній вигляд програми, але суть залишилася ідентичною.

Можна так само відкрити меню «Edit», потім перейти до «Preferences», але тепер вибирати не «Type», а відразу «Interface». У параметрах знаходимо секцію «Text», де є список «UI Language» з потрібними нам опціями:

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

Обов’язково перезавантажуємо редактор. Цілком можливо, що зміни не набудуть чинності з першого разу. Таке трапляється. Тоді потрібно ще раз виконати описані маніпуляції. Буває, що доводиться робити це 2-3 рази. В ідеалі, не просто закривати програму, але знімати її процес в диспетчері завдань. Так точно все вийде.

Зверніть увагу, що реально завантажити мовний пакет CS6 (AddLang_for_Photoshop_CS6), і на одному з кроків його інсталяції відзначаємо потрібні нам лінгвістичні модулі:

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

Корисний контент:

 • Як зареєструватися в контакті без номера телефону
 • Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти
 • Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово
 • Як розпізнати текст з PDF в Word
 • Як перевернути екран на комп’ютері: комбінація клавіш

Зворотні дії – міняємо мову Photoshop на англійську

Подібні дії також нерідко практикуються, особливо, коли Ви переглядаєте відеоуроки зарубіжних «гуру», де всі позначення, команди іноземною. Крім того, справжні професіонали рідко використовують російськомовний інтерфейс.

Інструкція вкрай проста:

 • Запускаємо софт і йдемо в меню «Правка».
 • Переходимо до «Налаштувань» – «Інтерфейс»:

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

 • Праворуч у вікні в розділі «Текст» міняємо на англійську, якщо він є в списку;

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

 • Перезапускаємо PS і радіємо внесених коригувань.

Є ще один варіант, якщо попереднє рішення виявилося неефективним. Попередньо закривши додаток, варто перейти по шляху:

C \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CC 2015\ Locales \ uk_ua \ Support Files
Для Windows 64 bit слід заходити в Program Files (x86)

Знаходимо файл «tw10428.dat» і міняємо його розширення з «dat» на «bak». Як змінювати закінчення файлових елементів, детально розповідав в тематичній статті.

Як змінити мову в Фотошопі на російську в різних версіях

Відео

От і розібралися, як змінити мову в Фотошопі на російську і в зворотну сторону в різних версіях самого популярного процесор зображень. Є питання – залишайте коментарі!

З повагою, Віктор!