Iphone 13 pro за 100 тис.рублів зміг витримати 45 ударів металевою кувалдою

16

Зовсім недавно на російський ринок вийшов новий смартфон iphone 13 pro, приблизна вартість якого становить 100 тис. Рублів. Для тих, хто цінує хорошу техніку і її переваги, це цілий статок. Однак, поки телефон не з’явився у всіх на руках, йому потрібно обов’язково провести краш-тест, чим і зайнявся блогер з youtube-каналу techrax (7,5 млн передплатників).

якщо подивитися на краш-тест з боку звичайного користувача, iphone 13 pro відмінно впорався і з ножем і з кувалдою. Навряд чи багато тих, хто купив нову модель, стануть в дребезги розбивати її чимось на зразок кувалди. Після численних порізів корпусу в районі бічних кнопок і камери смартфон прекрасно працював. Хіба що, отримав бойові подряпини.

Ніякої шкоди пристрою не заподіяли навіть 45 відносно сильних ударів еталонною металевою кувалдою. Далі, коли блогер доклав більше зусиль, дисплей нарешті тріснув і очікувано перестав відповідати на дотики. Остаточно добили пристрій наступні кілька ударів. Як з’ясував блогер, камера iphone 13 pro менш міцна і після пари падінь на тверду поверхню точно вийде з ладу. Джерело.