CRM Intrumnet – незамінний інструмент підприємця

340

Доброго дня. У сучасному світі непросто налагодити процес продажів через інтернет і оптимізувати роботу працівників в умовах малого або середнього бізнесу. Спростити завдання керівництва допоможе CRM Intrumnet – інтелектуальна система управління всіма аспектами компанії. Огляд – далі у статті.

Навіщо використовувати CRM?

Це поняття кому-то вже знайоме, але більшість інтернет-підприємців не приділяють уваги важливий інструмент, що дозволяє збільшити продажі товарів/послуг, підвищити ефективність роботи колективу. У наступному ролику розбирається суть терміна, і чому варто звернути на нього увагу:

Приміром, щоб продавати щось, необхідно вибудувати чітку послідовність дій, на підставі яких буде відбуватися взаємодія з клієнтами, постачальниками і т. д. Але якщо діяти навмання, то можна втратити багато важливих деталей. Краще скористатися одним з готових бізнес-шаблонів intrumnet.com, розробленим спеціально для Вашої галузі.

CRM Intrumnet – незамінний інструмент підприємця

Крім того, Ви зможете змінити схему з урахуванням індивідуальних особливостей, додати потрібні елементи.

Рекомендую подивитися наступні відео для кращого розуміння принципу роботи даного інструментарію:

Найважливішим достоїнством CRM системи є можливість обліку і аналітики продажів. Це не просто статистика і “сухі” цифри, а справжня знахідка для керуючого. Реально відслідковувати не тільки загальні показники, але і в розрізі по кожному співробітнику. Таким чином, Ви визначите ефективність кожної одиниці персоналу.

Крім цього,

  • Intrumnet надає внутрішню соціальна мережа для спілкування між працівниками;
  • Всі необхідні документи формуються автоматично, є конструктор звітів;
  • Для надійного зберігання інформації, синхронізації, Ви отримуєте доступ до “хмарного” сховища;
  • Интрум – незамінне рішення для відділу кадрів – допомагає вести облік відпусток, звільнень, приймання на роботу;
  • CRM пропонує готові рішення для різних галузей, і можна замовити розробку індивідуальних схем:

CRM Intrumnet – незамінний інструмент підприємця

А от досить докладний розбір застосування Intrum для агентства з нерухомості:

Якщо виникають складнощі з розумінням інтерфейсу, варто звернутися в службу технічної підтримки. Також, рекомендується замовити впровадження “під ключ”. Це самий оптимальний варіант. Вам не потрібно витрачати свій час на вивчення всіх тонкощів бізнес-процесу, налаштування CRM. Всю роботу виконають за Вас фахівці компанії Интрумнет.

Зареєструватися і спробувати сервіс безкоштовно в перебігу двох тижнів (повний доступ) Ви можете за цим посиланням.

Багато вважають, що даний набір інструментів актуальний тільки для компаній, які проводять онлайн-навчання, ведуть облік клієнтів, відстежують конверсію і продажу. Насправді CRM – це універсальне рішення для будь-якої сфери підприємництва. Повірте, витративши незначну суму на впровадження, Ви в рази збільшите дохід за рахунок оптимізації всіх процесів в компанії.

Також, доступний детальний довідник по системі, і техпідтримка, що працює в цілодобовому режимі для відповіді на всі Ваші запитання. Чимало корисної інформації можна почерпнути і в соціальних мережах сервісу. Переглянути всі контакти Ви можете, клацнувши по відповідному пункту головного меню офіційного сайту.

Зверніть увагу, що за промокоду 74800 при реєстрації Ви отримаєте додаткові бонусні кошти на внутрішній рахунок.

З повагою, Віктор!