Розробники king’s bounty ii випустили другу латочку і розкрили терміни виходу наступних оновлень

12

Видавництво prime matter і студія-розробник 1c entertainment повідомили про вихід другої заплатки для своєї фентезійної рольової гри king’s bounty ii і розкрили терміни випуску наступних оновлень.

Джерело зображень: prime matter

За словами розробників, в вийшов патчі команда king’s bounty ii зосередилася на підвищенні загальної стабільності гри і виправленні найбільш поширених багів, що заважали прогресу.

Крім того, автори додали можливість прискорювати хід бою і вікно з підтвердженням виходу з гри, підкоригували баланс, поліпшили інтерфейс і графіку (особи, анімації, ефекти в тих чи інших сценах).

У пк-версії з виходом заплатки з’явилися нові підказки при наведенні курсору на певні об’єкти у вербувальника / іконку «оборони»/«очікування» і можливість купити юніти подвійним натисканням лівою кнопкою миші.

Оновлення вже вийшло на pc (steam, epic games store) і xbox one, а на playstation 4 і nintendo switch стане доступно трохи пізніше. Повний список внесених змін можна подивитися в steam.

Наступна (третя) латочка для king’s bounty ii вийде в жовтні, а на листопад заявлений випуск другого великого патча. У розробників також великі плани на 2022 рік (поки без подробиць).

Metacritic становить від 56 до 73 з 100 %.