Для установки iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень 1 64 bit

362

Доброго дня. Якщо Ви є власником смартфону iPhone і захотів підключити його до комп’ютера за допомогою утиліти Айтюнс, то можете в процесі інсталяції програми побачити вікно з помилкою – «для встановлення iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень 1 64». Подібний дефект характерний для версії З 12.6 і вище, яку намагаєтеся запустити в 32-бітної ОС Віндовс. Розглянемо способи, як виправити проблему.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Чому виникає помилка
 • iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень SP1 або новіша
  • Видаляємо і переустанавливаем
  • Робота з окремими компонентами інсталятора

Чому виникає помилка

Спочатку дана програма створювалася чисто під пристрої Apple, передбачалася сумісність виключно з MacOS. Лише через деякий час з’явилася підтримка операційки від Microsoft. Але адаптація пройшла не ідеально, на поверхню випливала маса «багів» і недоробок. З часом їх кількість почала зменшуватися, завдяки оновлень, виправлень.

І все ж, iTunes працює не з будь-якою операційною системою Віндовс. Починаючи з редакції 12.6.0, розробники повністю відмовилися від підтримки ОС з розрядністю 32 bit. Тому. Якщо у Вас встановлена саме така «Вінда», то помилка буде виникати в процесі інсталяції Айтюнз. Одним з рішень є використання софту Apple ранніх випусків – 12.1.3 і більш старих.

Або ж можна піти більш радикальним шляхом, зробивши «апгрейд» своєї системи до 64 біт. З цього приводу є непогане відео з інструкцією:

Деталі помилки Windows Installer >>>

iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень SP1 або новіша

Що робити, якщо Ваша ОС повністю відповідає вимогам, з розрядністю все в порядку, але Ви бачите на екрані повідомлення з помилкою? Є кілька способів, які працюють не на 100%, але інших варіантів не придумали.

Видаляємо і переустанавливаем

Метод актуальне в тому випадку, коли Ви вже раніше користувалися додатком Айтюнс на своєму комп’ютері. Потім видаляли, а через деякий час вирішили знову встановити, але отримали помилку. Швидше за все, на ПК залишилися «хвости» колишньої версії, які не дозволяють коректно інсталювати софт.

 • В першу чергу, перевіряємо, чи не залишилася утиліта в списку «Програми та компоненти» (відкриваємо через «Панель управління»):

Для установки iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень 1 64 bit

Для установки iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень 1 64 bit

 • Якщо знаходите в переліку елемент з ім’ям «iTunes», варто видалити його, потім очистити файловий сміття і системний реєстр з оптимізацією CCleaner (завантажити і подивитися відео інструкцію можна тут);
 • Продовжуємо усувати сліди: натискаємо клавіші Win + R і вводимо команду:

%appdata%

Для установки iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень 1 64 bit

 • Після натискання на Enter відкриється папка з вмістом різного типу. Необхідно відшукати в ній каталог з назвою програми та видалити його;

Для установки iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень 1 64 bit

 • А ось тепер можна приступити до повторній спробі установки iTunes. Помилка в більшості випадків вже не з’являється.

Робота з окремими компонентами інсталятора

Якщо всі виконали коректно, але дефект знову дав про себе знати, то інсталяцію слід виконувати за іншою схемою:

 • У вас повинен бути інсталяційний файл Айтюнс і будь-який додаток архіватор;
 • Клікаєм правою кнопкою мишки на інсталяторі і вибираємо в меню пункт «Відкрити за допомогою…», серед запропонованих варіантів вибираємо архіватор (раджу 7 Zip);
 • Відкриється вікно з вмістом, де варто відшукати всі об’єкти, у яких розширення формату «msi», отримати їх у будь-яку папку;
 • Запускаємо установку елементів з каталогу, куди разархивировали файли. Важливий момент – «AppleSoftwareUpdate» запускаємо після успішної інсталяції всіх компонентів «msi», а відразу після нього – iTunes. Треба виконувати саме в такій послідовності, інакше позитивного результату не буде.

Я розповів про простих рішеннях, як виправити помилку «для установки iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень 1 64». Сподіваюся, вони Вам виявляться корисними. Якщо що, пишіть мені в коментарях.

З повагою, Віктор!

Для установки iTunes вимагається Windows 7 з пакетом оновлень 1 64 bit