Aerocool представила флагманське ігрове крісло nobility crown

18

Компанія aerocool advanced technologies (aat) анонсувала сімейство флагманських комп’ютерних крісел nobility crown, створених для користувачів, які регулярно проводять багато годин за комп’ютерними іграми.

Тут і нижче зображення aerocool

Крісло доступне з трьома варіантами покриття: leatherette (штучна шкіра преміум-класу), aerosuede і aeroweave. Перша версія відрізняється не тільки стильним зовнішнім виглядом і відмінною міцністю, але і високим рівнем комфорту за рахунок своєї повітропроникності. Крім того, шкіра відмінно піддається чищенню.

Aerosuede-це нетканий матеріал високого класу і мікроволокно. Зовнішнім виглядом таке покриття нагадує замшу. Матеріал приємний на дотик, відрізняється високою міцністю і відмінною повітропроникністю.

Нарешті, aeroweave являє собою багатошарову тканину, створену з легких і міцних волокон. Як і aerosuede, дане покриття володіє відмінною повітропроникністю, високою міцністю, а також стильним і незвичайним зовнішнім виглядом.

Крісла сімейства nobility crown отримали міцну сталеву раму і газліфт четвертого класу з максимальним навантаженням 150 кг.наповнювач високої щільності, ергономічна форма сидіння і спинки з бічною підтримкою і дві настроюються подушки забезпечують максимальний рівень комфорту під час гри. Крім того, передбачені м’які регульовані підлокітники.

Крісло обладнане механізмом для контролю нахилу. Доступне регулювання нахилу спинки, висоти сидіння, а також висоти і положення підлокітників. Крім цього, є механізм гойдання, який має на увазі нахил крісла вперед і назад з амплітудою від 3° до 18° (можливо налаштувати жорсткість гойдання або зовсім його заблокувати). Стійкість забезпечують широку основу з нейлону (350 мм) і нейлонові ролики діаметром 65 мм.