Пікс Арт Фотошоп онлайн для компютера як запустити?

732

Доброго дня. Багато власників мобільних гаджетів полюбили додаток PicsArt, яке є аналогом Photoshop дозволяє перетворювати Ваші фотографії на справжні шедеври. Але не всі знають про можливості використовувати Пікс Арт Фотошоп онлайн для комп’ютера. Якщо цікавить ця тема, то далі докладно розглянемо всі існуючі варіанти.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що за ПиксАрт?
 • Ключові особливості PicsArt
 • Як запустити Пиксарт фотошоп для комп’ютера онлайн?
 • Реально не завантажувати Пікс Арт Фотошоп, а користуватися онлайн?

Що за ПиксАрт?

Думаю, багато хто чув про це софт для Андроїд, але мало-хто використовував його на повну силу. Скажу відверто, з допомогою зазначеної утиліти я зміг значно покращити більшість невдалих (розмитих, нечітких) знімків, зроблених на камеру смартфона.

Pics Art – не примітивний софт для накладення ефектів «а-ля» сепія, негатив і т. д. Тут все набагато серйозніше і зручніше, ніж в ресурсномісткому і «потужне» Photoshop для Android.

Скачати Пікс Арт онлайн можна з офіційного Google Play маркету, перейшовши за посиланням:

Пікс Арт Фотошоп онлайн для компютера як запустити?

Там же реально ознайомитися з характеристиками і відгуками про редакторі колажів Photo Studio. Але нас більше цікавить можливість експлуатація не на телефоні (планшеті), а на стаціонарному ПК (ноутбук). Про це обов’язково розповім далі.

Ключові особливості PicsArt

Як тільки Ви встановите графічну утиліту на комп’ютер, то зможете творити такі «чудеса»:

 • Накладати ефекти, яких у Вашому розпорядженні буде понад двадцять (це в стандартній конфігурації), але можна встановлювати додаткові фільтри при необхідності;
 • Малювати прямо на фото з допомогою інструмента «Пензель», вибираючи товщину і колір. Але можна також наносити на свою картинку інші зображення, анімацію;
 • Змінювати тон, температуру кольору, контрастність і яскравість;
 • Обрізати фото, додавати рамки, обертати, змінювати розмір;
 • Створювати унікальні колажі, об’єднуючи два і більше файлу в одну картину. Досить вибрати потрібні елементи, і ПиксАрт для Віндовс все інше зробить за Вас;
 • За допомогою мережі Artists Network реально не тільки переглядати галереї інших користувачів, але і створювати свої, виставляти їх на загальний огляд, ділитися з друзями в соціальних мережах або через e-mail;
 • Софт інтегрується з камерою смартфона, що дозволяє заздалегідь переглядати ефекти на екрані, перед тим як зробити знімок;
 • Зберігаються роботи як в пам’ять девайса, так і в хмарні сховища (потрібно спочатку настроїти синхронізацію і підключитися до інтернету).

Пікс Арт Фотошоп онлайн для компютера як запустити?

Найважливішими перевагами є русифікація та наявність підказок, які допоможуть освоїтися в інтерфейсі при першому запуску. Доступно чимало безкоштовних фільтрів і розширень, але за такі принади доведеться по-своєму «заплатити»: Вам часто будуть показувати рекламу. Прибрати її можна тільки в преміум-версії. Але зате в такому випадку Ви отримаєте дозвіл на установку VIP-фільтрів (ефектів).

Як запустити Пиксарт фотошоп для комп’ютера онлайн?

Переходимо до головного моменту цього огляду – запуску PiscArt на ПК. Найкращий варіант полягає у встановленні емулятора операційної системи Android, який називається Bluestacks 3. Це існує не перший рік, розробники авторитетні, їм можна довіряти.

Достатньо просто завантажити додаток, інсталювати його стандартним чином, після чого на робочому столі з’явитися ярлик.

Пікс Арт Фотошоп онлайн для компютера як запустити?

Тепер у Вас на ноутбуці з’явилася своєрідна «оболонка», віртуальна машина, після завантаження якої побачите звичний інтерфейс Android, а в правому верхньому куті розташована рядок пошуку. У ній слід прописати потрібний запит і потім встановити Пікс Арт онлайн:

Пікс Арт Фотошоп онлайн для компютера як запустити?

На одному з етапів необхідно вказати дані облікового запису Google, e-mail та пароль, щоб увійти в офіційному магазині Гугл.

Ну а далі – справа техніки: користуємося «программулиной» аналогічним чином – як на мобільному пристрої. Думаю, розберетеся!

Реально не завантажувати Пікс Арт Фотошоп, а користуватися онлайн?

На жаль, без емулятора Ви не досягнете результату. Але зате один раз встановивши Bluestacks, Ви отримаєте доступ до безлічі корисних утиліт – Яндекс Транспорт, Шазам і т. д.

Але якщо категорично проти подібного рішення – рекомендую альтернативу, яка особисто мені більше подобається. Мова йде про візуальному редакторі Pixlr.

Пікс Арт Фотошоп онлайн для компютера як запустити?

Використовувати його можна на офіційному сайті або за допомогою веб-додатки, щоб обробити фото онлайн:

«Пикслр» не потребує інсталяції на комп’ютер, він не споживає багато системних ресурсів, так і функціонал у нього досить пристойний. Спочатку Вам пропонується зробити знімок за допомогою веб-камери, або через «Провідник» вказати шлях до фото на Вашому ПК.

Головний недолік – англомовний інтерфейс, але «методом тику» легко розібратися і звикнути до інструментів Pixlr online.

Дуже сподіваюся, що інструкція, як запустити Пікс Арт Фотошоп онлайн для комп’ютера, виявилася корисною і ефективною. Критика, побажання, питання приймаються в коментарях під цим постом.

З повагою, Віктор!