Instories: шаблони сторіс для instagram 3.16.0

28

instories допомагає всім, хто створює креативний контент в соцмережах: блогерам, малому бізнесу, smm-фахівцям. Додаток допоможе на всіх етапах: від пошуку натхнення і вихідних матеріалів до монтажу ролика і збереження в потрібному форматі instagram, facebook, snapchat, tiktok, vk.

  • готові шаблони для сторіс і постів 💎 велика колекція настроюються шаблонів для сторіс і постів в різних стилях: мінімалізм, бізнес, мозаїка, арт, неон, і т. Д. Вибирайте відео колаж, який найбільше відповідає дизайну і атмосфері вашого аккаунта, наповнюйте своїм контентом і дивуйте передплатників!
  • фото і відеоредактор 📷 відеоредактор instories дозволяє зробити instagram історії з використанням власних фото і відео. Монтаж відео в instories це просто! додавайте медіа-матеріали в готові колажі, доповнюйте їх текстовими ефектами, музикою і анімаціями. Можете редагувати і зберігати сторіс у форматі як відео, так і фото.
  • формати для постів і сторіс ✂ додаток підтримує не тільки вертикальний формат 9:16 для сторіс, але і квадратний формат 1: 1 для постів в instagram. Завдяки можливостям фоторедактора ви зможете вибрати трендове оформлення стрічки instagram і вдихнути життя в публікації на вашій сторінці!
  • бібліотека музики для сторіс 🎵 за допомогою instories ви зможете накласти музику на відео, перетворивши сторіс в привабливий кліп. У додатку представлена величезна колекція музики для сторіс під будь-який настрій. Ви також можете накласти на відео музику зі свого пристрою і використовувати її при монтажі відео.
  • шрифти з анімацією ▶ розкажіть свою історію, використовуючи колекцію стильних шрифтів і текстових анімацій. Додавайте текстові ефекти у ваші відео, щоб вразити аудиторію і збільшити залученість. Адже гарний шрифт точно прикрасить ваш профіль!
  • зручний експорт 📤 зберегти сторіс або пост в instories дуже просто. Миттєво завантажуйте свої роботи в instagram, відправляйте в будь месенджер або зберігайте на своєму пристрої.
  • зрозумілий інтерфейс 👌 instories надає широкі можливості для творчості в оформленні instagram-профілю. Гнучкі налаштування і зрозумілий інтерфейс роблять редагування відео максимально простим. Для створення ефектного сторіс вам не буде потрібно вивчення складних програм і освоєння професійних навичок відеомонтажу. Досить вибрати вподобаний шаблон і редагувати його відповідно до теми аккаунта.
  • можливості персоналізації 🎯 готові колажі легко змінювати і кастомізувати на свій розсуд. Instories дозволяє швидко створювати професійний контент для instagram аккаунта. Красиві сторіс в instagram це тепер легко і просто!
  • без реєстрації 🔑 для того, щоб приступити до створення історії, не потрібно ніяких реєстрацій, облікових записів і додаткових установок. Просто зайдіть в instories і дайте волю творчості!