Який найкращий конструктор сайтів 2017 року?

306

Доброго дня. Хочете дізнатися, який найкращий конструктор сайтів 2017 року? Не так давно я вивчав дане програмне забезпечення і зрозумів, що попит на нього з кожним роком тільки збільшується. Це пов’язано з тим, що представники бізнесу не хочуть оплачувати дорогі послуги дизайнерів і верстальників. Та й не потрібно наймати додаткового співробітника, який буде стежити за роботою сторінок.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • ТОП безкоштовних конструкторів сайтів – переваги
 • ТОП конструкторів сайтів 2017 – які краще?
  • LPgenerator
  • Wix
  • uKit
  • Nethouse

ТОП безкоштовних конструкторів сайтів – переваги

У мережі можна знайти безліч подібних сервісів, які мають практично однаковий функціонал. Але серед них можна виділити явних лідерів, які мають наступні переваги:

 • Великий вибір шаблонів різної спрямованості. Тобто, можна для будь-якого бізнесу знайти привабливий дизайн з оптимальним розташуванням елементів. Найчастіше, пропонується на вибір не менше ста дизайнерських «оболонок»;
 • 100% адаптивні сторінки. Сайти виглядають відмінно незалежно від пристрою, на якому вони завантажуються – смартфон, iPad, планшет, ноутбуки з різною діагоналлю екрана монітори стаціонарних ПК;
 • Можливість створення лендингов – для прямих продажів, залучення передплатників, збору лідів і т. д. Доступні такі елементи, як форми, лічильники (зворотний відлік до початку заходу чи закінчення акції), блоки контактної інформації, соціальних мереж, карти Google і т. д.
 • Більшість дешевих конструкторів сайтів надають пробний період протягом 10-15 днів, щоб Ви могли спробувати зрозуміти – підходить Вам це чи ні. Та й по закінченню періоду пропонуються дуже лояльні тарифи від 5 доларів в місяць, в залежності від Ваших потреб;
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс російською мовою з підказками і відео інструкціями. Навіть новачок може швидко увійти в курс справи.

ТОП конструкторів сайтів 2017 – які краще?

Я переглянув близько десятка варіантів, але увагу привернули лише такі сервіси, які є самодостатніми і не вимагають великих тимчасових / грошових витрат.

Під кожним з сервісів, зазначеним у даній публікації, є дві лінки: на офіційний ресурс (для швидкого старту) і на мою статтю з детальним розглядом сервісу та відео інструкцією.

LPgenerator

Цей інструмент по праву заслуговує «золотої нагороди» в категорії «Найкращий спосіб створення лендингов». Він є спрямованим саме для оформлення крутих «воронок продажів». Можна запросто зробити ресурс для залучення передплатників або учасників вебінару, потім внести корективи і перетворити існуючий сайт на майданчик для реалізації товарів / послуг.

Інтерфейс дуже спритний, не гальмує навіть на малопотужних комп’ютерах.

Перейти до створення сайту

Подивитися огляд

Wix

Якщо Вам потрібно зробити круту «онлайн-візитку» для бізнесу, або представити в інтернеті свою компанію, то найкращим методом для цього є Wix.com.

Який найкращий конструктор сайтів 2017 року?

Порівнявши його з аналогами, я побачив масу очевидних переваг: неймовірно просте редагування шаблонів (до речі, їх кількість і різноманітність просто вражає), безліч блоків, елементів, стилістичних налаштувань, можливість установки анімованого фону і т. д. Краще самим оцінити всі можливості.

Створити сайт

Огляд

uKit

«Золота середина», що поєднує в собі оптимальний набір інструментів і невисокі тарифи. Для початківців – саме те. Але, як кажуть, «на смак і колір…». Тому, я б рекомендував Вам власноруч «поколупатися» в параметрах цього сервісу.

Який найкращий конструктор сайтів 2017 року?

Перейти до конструктору

Ознайомитися з усіма можливостями

Nethouse

Насичений можливостями комплекс, який дозволяє не тільки створювати сайти, але і просувати їх у пошукових системах.

Який найкращий конструктор сайтів 2017 року?

Є партнерська програма, яка дозволяє отримувати бонуси за нових користувачів. А за промокоду “it-tehnik” при реєстрації можна отримати 300 рублів на рахунок:

Спробувати

Читати / дивитися детальний опис

Який кращий конструктор сайтів безкоштовно російською? Зазначу, що оплата присутня в будь-якому випадку після тестового терміну. Але її розмір найчастіше досить прийнятний, особливо, якщо платити відразу за рік. Я не хотів псувати Ваші враження, розміщуючи в рейтингу повністю безкоштовні варіанти. Адже у них є маса недоліків. Головний – це реклама, яка буде розміщуватися на Ваших сторінках. Одна справа, коли мова йде про блозі, але зовсім інше – «особа» бізнесу в інтернеті. Ви ж не хочете заплямувати його настирливими рекламними блоками?

Який конструктор сайтів краще вибрати? Правильним рішенням буде – спробувати всі перераховані інструменти, витратити по годині на освоєння кожного і потім прийняти остаточне рішення.

По мірі надходження нової інформації, буду поповнювати список новими учасниками рейтингу.

З повагою, Віктор!