В яндекс 360 тепер можна редагувати документи зі смартфона

16

Користувачі набору сервісів яндекс 360 тепер можуть створювати і редагувати файли зі смартфона. Це зручно, якщо потрібно терміново виправити слайд в презентації або, скажімо, поправити договір по дорозі на зустріч. Нова можливість з’явиться в додатках пошти і диска для ios і android.

За допомогою мобільного можна створювати і редагувати тексти, таблиці та презентації. Для цього більше не потрібно мати на смартфоні офісний пакет. Яндекс 360 підтримує формати docx, xlsx і pptx і їх попередні версії. Наприклад, можна запросто оновити цифри в звіті, поміняти заголовок або картинку в презентації.

Вносити зміни можна поодинці або спільно — вся інформація миттєво синхронізується. Шукати потрібний документ не доведеться: файли, які людина відкривала останніми, зібрані на сервісі документи. Ці можливості вже доступні частині користувачів, а скоро з’являться у всіх.

Нагадаємо, сервіс яндекс 360 з’явився у вересні 2020 року. Він пропонує набір сервісів, куди входять телеміст, пошта, диск, документи, календар, замітки і месенджер. Телеміст доступний у веб-версії набору яндекс 360, в додатку телемосту для комп’ютера (windows або macos) і мобільному додатку для ios і android. Розширені можливості перерахованих сервісів доступні за передплатою.