Презентація xbox на tokyo game show буде присвячена “локально значущим оновленням”

9

Глава xbox в азії джеремі стінтон підтвердив майбутню презентацію на tokyo game show, яка відбудеться 30 вересня цього року. Презентація xbox розпочнеться о 18:00 за місцевим часом в токіо, що відповідає 12: 00 мск, і триватиме в цілому близько 50 хвилин.

“як і в минулому році, це буде шоу, створене для наших гравців в японії і по всій азії”, – написав стінтон на сайті xbox. – “чекайте святкування з нашим азіатським співтовариством і актуальні оновлення, хоча нових глобальних дебютів очікувати не варто. Налаштуйтеся на те, щоб побачити останні регіональні оновлення за раніше оголошеними іграми, що виходять пізніше цього року”.

Раніше цього місяця на сайті tokyo game show 2021 було оголошено, що на виставці xbox буде представлена “ексклюзивна інформація”, яка дебютує на самій презентації. Поки не ясно, що це може бути за ексклюзивна інформація. Так само не відомо, які ігри xbox представлятиме на своїй цифровій сцені для місцевої аудиторії в японії.

У 2021 році xbox випустить лише один значний ексклюзивний блокбастер, і це гаряче очікувана halo infinite від студії 343, яка вийде на пк, xbox one, xbox series x і xbox series s в грудні. Інші ексклюзивні пропозиції xbox, серед яких fable 4, avowed, everwild і perfect dark, схоже, ще кілька років не побачать світ.