У блокчейн-мережі ethereum було спалено ефіру на суму понад 1 мільярд доларів

8

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Пропозиція щодо поліпшення ethereum (eip) 1559 була невід’ємною частиною london hard fork 4 серпня. Eip був націлений на стабілізацію ринку комісій за транзакції, зміцнення економічної цінності ефіру (eth) і боротьбу з темпами інфляції, які відбуваються через нагороди для майнер. З моменту першого впровадження минулого місяця, близько 297 000 eth у вигляді базових зборів на суму понад 1 мільярд доларів за поточним обмінним курсом були ” спалені» і назавжди видалені з оборотної пропозиції.

Через шість тижнів після проведення хард-форку мережа починає пожинати плоди оновлення. У той час як комісії за транзакції все ще наближаються до рекордних максимумів, волатильність цін на газ знизилася. Ціна на газ визначається як сума, яку користувачі готові платити за одиницю газу, вимірювану в gwei.

Існує два види комісій, які об’єднуються для створення суми комісії за транзакцію ethereum: базова комісія і пріоритетна комісія. Базова комісія-це обов’язкова ціна, яку користувач повинен заплатити за додавання транзакції в блок, плата за пріоритет або чайові, є дискреційною і може бути включена, щоб спонукати майнер зробити транзакцію пріоритетною.

Оновлення ринку комісій в eip 1559 реалізувало збільшення або зменшення базової комісії на 12,5% за блок, в залежності від рівня попиту в попередньому блоці. Після оновлення майнер як і раніше отримують пріоритетну плату; однак весь ефір, який використовується для базової плати, тепер «спалюється» або назавжди видаляється з мережі.

Кілька днів навіть були чистою дефляцією для активу, оскільки базові комісії переважують винагороду за блок, і інвестори відзначили новознайдений дефіцит. Механізм спалювання прискорюється, щоб усунути 2,56 мільйона eth, які в іншому випадку збільшили б пропозицію протягом року. У поточних цінах це 8,89 мільярда доларів і майже 2,2% від загальної ринкової капіталізації ethereum.

Підвищений попит на «блоковий простір», створений використанням мережі, в значній мірі був результатом бурхливого зростання ринку невзаимозаменяемых токенов (nft). Nft ринок opensea був відповідальний за спалювання 42072 eth на сьогоднішній день, випереджаючи uniswap.