Коли вийде 8 сезон Ігри престолів: дата виходу серіалу, сюжет, новини

517

Ось і пролетіли сім чудових епізодів одного з найкращих серіалів останнього десятиліття. Багатьох цікавить – коли вийде 8 сезон “Гри престолів”, дата виходу на коли запланована, про що будуть нові серії, чи стане це фіналом, або ж творці проекту захочуть заробити ще більше грошей і придумають щось ще. Про все це дізнаєтесь із цієї новини.

Коли дивитися продовження?

Офіційна сторона поки не назвала точної дати, але вказала рік – 2018. Більшість авторитетних видань вказують на квітень, але сценаристи шоу раніше згадували, що чекає великий обсяг роботи, оскільки не всі сюжетні лінії ще продумані. Та й переговори з деякими акторами починають заходити в глухий кут. Це не дивно, адже сплеск популярності змушує багатьох “вхопити зірку” і вимагати підвищення гонорарів.

Не будемо називати конкретні прізвища, щоб не псувати враження про улюблених персонажів.

Навіть “Кинопоиск” не уточнює, на яке число запланована “Гра престолів” 8 сезон дата виходу серій. Ця інформація з’явитися трохи пізніше. А поки нам залишається тільки задовольнятися численними версіями: хтось вказує на середину весни 2018 року, інші – на серпень, треті – на жовтень або навіть грудень.

Коли вийде 8 сезон Ігри престолів: дата виходу серіалу, сюжет, новини

Варто відзначити, що на різних сторінках Вікіпедії зазначено суперечливі дані – небудь кінець 2018-го, або липень 2019 року. До речі, раніше керівництво проекту неоднозначно згадувало, що прем’єра фіналу відбудеться через 2 роки після закінчення сьомий “частини”. Крім того, продовження (закінчення) епічної драми буде складатися з шести серій, хронометраж яких збільшитися до 90 хвилин.

Ми ретельно стежимо за ситуацією, і як тільки з’явиться достовірна інформація – ми одразу оновимо новину. АЛЕ ПОКИ НАЙВІРОГІДНІШОЮ ВЕРСІЄЮ Є ПОЧАТОК 2019 РОКУ!!!

Сюжет 8 сезону “Гри престолів”

Якщо вихід самого очікуваного серіалу оповитий таємницею, то з приводу сценарію йде ще більше суперечок. Різні ресурси публікують огляди на підставі “як-би” злитої інфи. Решта начебто відштовхуються від книг Джорджа Мартіна.

Але є один нюанс – шоу вже давненько почало відходити від автентичного сюжету, оскільки письменник не встигає працювати над своїми творіннями. Та й продюсери вирішили, що краще піти іншим шляхом, щоб зберегти інтригу і напруженість. І це у них відмінно вийшло, якщо брати до уваги 7 сезон. Він вразив не тільки крутими ефектами, але і супер розповіддю. Не було затягнутості, “мильних опер”, герої стали більш рішучими.

Тим не менше, більшість експертів сходяться на думці, що коли буде 8 сезон “Гри престолів”, то події відбудуться наступним чином:

  • Після руйнування Стіни армія ходоків на чолі з Королем Ночі рушить на Південь. По дорозі вони знищать кілька північних замків. У цей момент Джон Сноу повернеться в Вінтерфелл, щоб захистити своїх сестер і брата.

Коли вийде 8 сезон Ігри престолів: дата виходу серіалу, сюжет, новини

  • Бранн у своїх видіннях побачить, що сили Зла вже близько, і фортеця не витримає такого натиску. Король Півночі приймає рішення відступати, щоб об’єднатися з військами інших ватажків і закріпитися в іншій фортеці.

Коли вийде 8 сезон Ігри престолів: дата виходу серіалу, сюжет, новини

До речі, є безліч версій у мережі, які виходять із зарубіжних джерел, і вказують: Бран – це і є Король Ночі! Саме, коли він повернувся в Вінтерфелл, магічна захист стіни зникла. Можете подивитися це відео, воно може Вас переконає:

  • Тим часом, королева Серсея має намір завдати удару в спину своїм ворогам, її брат і коханий Джеймі відмовляється виконувати її вказівки. У підсумку, він гине від рук Бронній Черноводного, якому Серсея пообіцяла за вірність гроші і землі. Тіріон виявиться зрадником (принаймні, так вважає автор наступного відео):

  • Эурон Грейджой також зіграє важливу роль в сюжетних поворотах. Здавалося б, він задумав недобре щодо Дейнерис, але обставини змусять перейти на його бік “Бурерожденной”, об’єднавшись у силами племінників – Теона і Яри (яку він не карає, а відпустить).

Коли вийде 8 сезон Ігри престолів: дата виходу серіалу, сюжет, новини

Але найголовніша інтрига – як поведуть себе Джон і Дейнерис, які опинилися братом і сестрою по батькові? Стануть вони правити Семи Королівствами разом або ж між ними спалахне конфлікт? На це питання ніхто не дає впевненої відповіді.

На жаль, 8 сезон “Ігри престолів” сценарій покритий таємницею під сімома замками, оскільки витік інформації загрожує крахом настільки прибутковим проектом.

Тим не менше, більшість прогнозів зводитися до того, що після смерті Джеймі і подальших втрат (армія Золотих мечів все ж не виправдає себе), Серсея побачить крах всього, чим вона дорожила, Білі Ходоки підійдуть практично до її стін. І це стане причиною її самогубства.

Коли вийде 8 сезон Ігри престолів: дата виходу серіалу, сюжет, новини

А ось що стане з драконами? Адже тепер у Короля Ночі є зомбі-монстр, изрыгающий крижане полум’я, яке здається більш ефектним, ніж вогонь. Ось цей момент дуже цікавий. Хоча, Добро повинно перемогти, але втрати з його боку будуть колосальними.

Ми зібрали інформацію по темі: “Гра престолів” 8 сезон дата виходу серій і поділилися нею з Вами. Як тільки в мережі з’являться нові дані, ми обов’язково внесемо корективи, доповнимо статтю. Тому, рекомендуємо додати її в закладки, щоб не пропустити важливі оновлення.

Коли вийде 8 сезон Ігри престолів: дата виходу серіалу, сюжет, новини