Відгуки та оцінки фільму “остання дуель” від рідлі скотта

57

В рамках веніціанського кінофестивалю рідлі скотт і акторський склад представили стрічку «остання дуель» , після чого в мережі почали з’являтися огляди від преси.

Основне, що критикують, – змазане від початку і до кінця оповідання. Більш того, історія з трьох різних позицій не йде фільму на руку, не розкриваючи центральний конфлікт. У той же час критикам сподобався візуал, акторські роботи і битви в дусі минулих проектів рідлі скотта.

На момент публікації замітки у картини 67% позитивних відгуків на агрегаторі рецензій rotten tomatoes. На metacritic у » останньої дуелі ” в середньому 60/100.

Ознайомитися з витягами з рецензій можна нижче.

Indiewire– 8.3/10

«остання дуель ” проявляється як щось занадто рідкісне на нинішньому голлівудському полі: інтелектуальна і дійсно смілива рукопашна сутичка з великим бюджетом, яка, перш за все, є продуктом художньої співпраці.

Thewrap– 6.5/10

Адаптуючи науково-популярну книгу еріка ягера 2004 року зі сценаристами меттом деймоном, беном аффлеком і ніколь холофсенер, скотт пряде середньовічну пряжу, яка в свою чергу жахлива, гротескна, чудова і суперечлива.

The guardian– 4/10

Зірковий склад і приголомшливо жахливі зачіски не можуть врятувати середньовічну епопею рідлі скотта.