Чарлі кокс знову спростував появу метта мердока в ” людині-павуку: немає шляху додому»

66

Протягом багатьох місяців мало що було офіційно відомо про фільм « людина-павук: немає шляху додому », тому всілякі чутки стосовно участі різних персонажів неминуче потрапляли в мережу.

Коли, нарешті, минулого місяця ми отримали перший погляд на фільм за допомогою трейлера, він підтвердив деякі з ранніх спекуляцій – наприклад, фактично, ми отримали підтвердження, що тобі магуайр і ендрю гарфілд повторять свої ролі людини-павука в “немає шляху додому ” » хоча їх не згадали і не показали.

Те ж саме стосується і чарлі кокса, який зіграв шибайголову (метта мердока) в сольному серіалі від netflix, оскільки передбачалося, що він виступить адвокатом пітера паркера у фільмі. Однак в новому інтерв’ю the irish examiner актор категорично заперечує це.

Один мій хороший друг з нью-йорка надіслав мені уривок з витік трейлера, і сказав, що знайшов мене в ньому. Мені довелося відповісти йому, що це не так-очевидно, що мене там немає. Це сказав хлопець, який знає мене особисто, і він попався на це. Я також поставив йому питання: “думаєш, я б тобі не сказав?». Був також кумедний випадок на зйомках “кіна” . Я прийшов на роботу, і з’явилися чутки, що я в атланті. Мене запитали про це, але я сказав, що я кожен день з вами на знімальному майданчику, і потім запитав-як би це могло бути правдою? навіть якщо б у мене було кілька вихідних, ми знаходимося в розпалі пандемії. Мені не дозволено куди-небудь літати. Про що ви говорите? думаєте, капітан америка прилетить за мною?

Вже не раз ми чули таке, що актори заперечують свою участь у фільмі. І якщо говорити про «немає шляху додому» – раніше ендрю гарфілд робив те ж саме, хоча його участь у проекті вже практично гарантовано. Що ж стосується чарлі кокса і його метта мердока-час покаже.