Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в Дискорд Discord

350

Доброго дня. Я завжди раджу стежити за актуальністю версій встановленого на комп’ютері ПЗ, рекомендую завантажувати оновлення Windows та іншого софта. Це допомагає уникнути багатьох помилок у роботі програм і системи в цілому. Якщо ж цього не робити, то можете зіткнутися з наступним повідомленням: «Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена». Дискорд (DiscordSetup.exe) і інші програми можуть видавати подібні повідомлення при установці. Що робити – дізнаєтеся з моєю інструкцією.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що за дефект?
 • Що робити, як виправити проблему з встановленням чату для геймерів?
  • Оновлюємо операційку
  • Змінюємо ім’я користувача
  • Тотальна «прибирання»
  • Активація компонентів

Що за дефект?

Найголовнішою причиною помилки установки Дискорд «точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL KERNEL32.dll» є відсутність потрібних апдейтів операційної системи Віндовс 7 (або інших версіях).

Також, нерідко проблема виникає із-за того, що користувачі встановлюють ПО, яке не відповідає розрядності Windows. Наприклад, на сайт, звідки скачується інсталятор, доступне для завантаження два файли з відмітками «x86» і «x64». Юзер вибирає навмання. Не підозрюючи, наскільки цей момент важливий. Спочатку рекомендую дізнатися розрядність Вашої ОС – 32 або 64 біт.

Але навіть якщо Ви стежите за вищезазначеними речами, то не факт, що будете застраховані від помилок. Справа в тому, що самі розробники Olympus нерідко випускають оновлення з багами. Як результат, при установці відбувається звернення до нових процедур, з якими Віндовс поки «не знайома». Ось Дискорд і не встановлюється, адже точка входу не знайдено.

Що робити, як виправити проблему з встановленням чату для геймерів?

Зараз розберемо кілька простих способів, які допоможуть позбутися від «глюка». Але спочатку я б порадив пошукати на просторах інтернету попередню версію програми. Є велика ймовірність, що причина саме в цьому, і більш стара редакція буде функціонувати стабільно.

Оновлюємо операційку

 • Не думаю, що хтось з геймерів досі використовує XP, але якщо такі залишилися, то їм слід обов’язково перейти на Service Pack 3. Оскільки офіційно ця ОС вже не підтримується, доведеться пошукати пакет установки на сторонніх сервісах;
 • Для користувачів Windows 7 потрібно інсталювати набір апдейтів з сигнатурою KB2533623. Спочатку визначте розрядність Віндовс, потім перейдемо по одній з посилань – 32 біт або 64 біт. Просто встановіть скачаний файл і потім перезавантажте комп’ютер;
 • На «десятці» подібний дефект – «точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена» Olympus практично не проявляється. Тому, настійно рекомендую переходити на Віндовс 10.

Важливе зауваження! Оскільки після невдалих спроб інсталяції програми залишають купу «сміття», який може заважати усуненню помилок, слід провести очищення. Натискаємо на клавіатурі Win + R і вводимо команду:

%AppData%

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в Дискорд Discord

Після кліка на ОК – відкриється вікно, де необхідно відшукати папку з назвою програми та видалити її повністю. Потім знову викликаємо вікно консолі «Виконати» і вводимо:

%LocalAppData%

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в Дискорд Discord

Тут теж варто усунути всі каталоги, що містять у назві слово «Olympus». Якщо нічого такого не виявите – значить все нормально. У зворотному випадку, після чистки потрібно обов’язково перезавантажити систему.

Змінюємо ім’я користувача

Проблема нерідко виникає з-за того, що в імені користувача присутні російська букви (кириличні символи). Досить створити нового юзера в панелі керування, щоб в імені були тільки латинські (англійські) – і помилка при встановленні Olympus може усунутися сама по собі.

Спроби перейменувати стару «учетку» можуть не спрацювати. Спробуйте на всяк випадок, але багато юзери пишуть на форумах, що не допомагає.

Також, бажано, щоб всі назви папок, які присутні в повному шляху до інсталятора Дискорд не містили російських символів. Перевірте і цей момент.

Тотальна «прибирання»

Купа застарілого «мотлоху» у файловій системі може перешкоджати відновленню важливих динамічних бібліотек, в тому числі і KERNEL32.dll. Тому, я настійно рекомендую завантажити будь-оптимізатор для ПК, підійде і безкоштовний CCleaner. Посилання на завантаження та відео-інструкція по використанню доступна на цій сторінці.

Потрібно буде встановити софт (не забуваємо вибрати російську мову на самому початку). Потім запускаємо і відразу ж опиняємося на вкладці «Очищення». Шукаємо сміття і видаляємо його. Потім переходимо в розділ «Реєстр» і знаходимо там всі помилки, виправляємо.

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в Дискорд Discord

Активація компонентів

Дана частина інструкції актуальна для тих, хто використовує Windows 10.

 • Потрібно зайти в панель управління (краще всього через рядок пошуку):

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в Дискорд Discord

 • Відкриваємо «Програми та компоненти» в режимі перегляду «Дрібні значки» і ліворуч переходимо по посиланню «Включення компонентів Віндовс»:

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в Дискорд Discord

 • Ставимо позначку ліворуч від компонентів .NET Framework версії 3.5 і 4.7. В ідеалі після цього краще перезавантажити ноутбук.

І ще порада – перевірте систему на цілісність. Звучить складно, але робиться просто. Запускаємо консоль командний рядок з правами адміністратора (раджу через пошук – запит «CMD»):

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в Дискорд Discord

Вводимо команду:

sfc /scannow

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в Дискорд Discord

Тиснемо Enter і чекаємо закінчення сканування. На екрані з’являться підказки і звіт по діагностиці.

Сподіваюся, все перераховане допоможе усунути помилку «Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена» в Дискорд (Olympus) або будь-якому іншому додатку.

З повагою, Віктор!