Whatsapp скоро зможе повноцінно працювати на декількох пристроях одночасно

16

Вже досить давно з’явилися чутки, що розробники whatsapp працюють над додаванням можливості використовувати месенджер на декількох пристроях одночасно. Свіжа порція інформації показує, що впровадження цієї функції вже не за горами. Крім того, наближається запуск версії програми для ipad.

9to5mac.com

Згідно зі свіжими даними, опублікованими ресурсом wabetainfo, вже незабаром при запуску whatsapp на другому мобільному пристрої додаток зможе завантажити всі повідомлення та інші дані з сервера. Для цього не буде потрібно, щоб основний пристрій було підключено до інтернету. При підключенні другого мобільного пристрою whatsapp відразу ж синхронізує історію чатів.

9to5mac.com

Компанія також працює над іншою важливою функцією-можливістю передавати історію чатів між пристроями на базі android і ios. Крім того, за даними wabetainfo, найближчим часом нарешті вийде версія месенджера, спеціально адаптована для ipad. Поки ж на планшетах apple застосовується та ж версія, що на iphone. На жаль, поки точно невідомо, коли варто очікувати появи вищеописаних нововведень в whatsapp.