Як відключити платні послуги на Мегафоні

308

Доброго дня. Стільниковий оператор Мегафон, як і інші постачальники послуг зв’язку, пропонує своїм абонентам величезна кількість різноманітних платних опцій. Велика частина з них насправді дуже корисна, але є й такі, які клієнту зовсім не потрібні або були підключені без його відома. У цій статті я хочу розповісти вам, як відключити платні послуги на Мегафоні.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що це таке?
 • Спеціальні запити і відключення з допомогою SMS
 • Використовуємо інтернет для відключення платних послуг Мегафон
 • Сервіс підтримки клієнтів
 • Як захистити себе?

Що це таке?

Деякі функції підключаються всього за один клік, коли абонент заходить на який-небудь сайт. Також у нього на екрані телефону може висвітитися віконце з кнопкою ОК , при натисканні на яку відбувається автоматичне підключення підписки. Якщо вчасно відключити їх, можна пристойно заощадити. При цьому економія часто досить відчутна, адже є у оператора підписки, вартість яких у місяць виходить понад 300 рублів.

Помітити таке списання набагато простіше, складніше, якщо у вас оформлена підписка з абонентською платою близько 5 рублів на добу. Багато користувачів просто рідко перевіряють баланс, і не контролюють свої витрати. Відключити непотрібні послуги самостійно можна кількома способами, користувач вибирає за своїм бажанням і можливостям.

Спеціальні запити і відключення з допомогою SMS

Мегафон давно на ринку мобільного зв’язку, природно, за цей час розроблений великий асортимент опцій. Деякі з часом стають архівними, але список регулярно поповнюється новими розробками, тому складно однією командою відключати всі платні послуги, вона просто не передбачена. Так що для початку потрібно буде визначити, яка саме була оформлена.

Раніше використовувався USSD-запит *505#.

Сьогодні актуальна інша комбінація – *105# і клавіша виклику.

У відповідь на запит приходить повідомлення про всіх підключених платних опціях і комбінації для їх відключення.

Є і ті, від яких можна відмовитися тільки через сервіс moy-m-portal.ru moi_podpiski.

Ось декілька команд для деактивації найпопулярніших підписок:

 • Заміни гудок– *770*12#;
 • Калейдоскоп– *808*0#;
 • Дзвони своїм (для абонентів ТП Теплий прийом) – *105*1132*0#;
 • СуперАОН– *502*4#;
 • Будь як вдома (для поїздок по Росії) – *570#;
 • Крим– *105*1037*2#;
 • Хто дзвонив (найпопулярніша послуга)– *581*1#;

Можна відключати непотрібне через СМС, яке відправляється на спеціальний номер. Принцип простий: відправляєте на 5051 текст ІНФО (або INFO), після чого приходить відповідь про те, що активовано і варіантах відключення. Це потрібно зробити зі свого телефону.

Використовуємо інтернет для відключення платних послуг Мегафон

Найбільш зручний і функціональний варіант відключення – через Особистий кабінет. Для цього слід зайти на сайт оператора і пройти авторизацію, перед цим симкарту доведеться вставити в телефон для отримання пароля.

Як відключити платні послуги на Мегафоні

З допомогою ЛК можна керувати параметрами тарифного плану, підключати та відключати опції, контролювати трафік і рахунок, замовляти деталізацію і багато іншого. Всі підсписки платні і безкоштовні ви знайдете в розділі “Послуг”. Через інтернет можна відключати опції, якщо ваша сімка використовується на модемі. До таких тарифами часто підключають непотрібні підписки.

Меню Сервіс Гід теж може допомогти. Викликати його легко однією командою – *105#. На екрані випливе віконце, в якому будуть розділи.

Також можна завантажити спеціальний мобільний додаток на свій гаджет. Зробити це просто через сайт компанії.

Для реєстрації використовується номер телефону (логін), для отримання пароля відправляєте СМС з текстом 41 на 000105. Після проходження авторизації заходьте у вкладку управління послугами, де їх можна додавати і прибирати галочкою.

Сервіс підтримки клієнтів

Якщо у вас самостійно нічого зробити не вийшло, можна зателефонувати оператору в контактний центр. Для цього набираєте 0500, далі натискаєте 9 і 0, так ви зможете відразу вийти на консультанта. Цей спосіб має невеликий недолік – відповіді співробітника найчастіше доводиться чекати, все залежить від завантаженості сервісу. Будьте готові назвати фахівця ПІБ і дані паспорта або кодове слово, тільки після цього вам зможуть допомогти. Обслуговування абонентів проводиться цілодобово, так що можна дзвонити в будь-який час, дзвінок безкоштовний.

Ще один варіант – відвідати салон зв’язку або офіс Мегафон. Навіть в дилерському салоні вам допоможуть і зможуть відключити платні послуги через спеціальну робочу програму. З собою беріть паспорт, симкарта обов’язково повинна бути зареєстрована на вас.

Як відключити платні послуги на Мегафоні

Як захистити себе?

Для того щоб уникнути можливих проблем, можна відразу поставити заборони на підписки. Зробити це досить просто. Набираєте в повідомленні текст:

УСТЗАПРЕТ1

обов’язково літерами російського алфавіту без пробілів, і відправляєте на номер 5151 (як відключити підписку на Мегафоні). У відповідь прийде повідомлення, що передплати заблоковані на 3 місяці. Після закінчення цього терміну процедуру потрібно буде повторити. Найкраще періодично перевіряти список своїх підключень і контролювати витрати. Можна звернутися в салон і попросити консультантів підключити «Заборона розважальних послуг», за підключення платити не потрібно, абонентської плати також немає.

Сподіваюся, моя стаття допомогла вам, та тепер ви знаєте, як відключити платні послуги на Мегафоні і з легкістю зможете з цим упоратися. Варіантів є декілька, вибирайте зручний для вас. Краще витратити небагато часу, ніж втратити свої зароблені гроші. А ви стикалися з такими проблемами? Підписуйтесь на оновлення блогу, і ви будете дізнаватися все найцікавіше першими.

З повагою, Віктор!