Hollow knight: silksong-відома передбачувана дата виходу

17

Витік з бази даних geforce now показав дату виходу довгоочікуваної гри, яка, за деякими припущеннями, може з’явитися в nintendo direct.

Hollow knight: silksong – це довгоочікуване продовження метроідванії hollow knight, про який досі не було ніяких новин. Вона була анонсована на початку 2019 року, і, крім декількох зображень і відеоролика з геймплеєм, більше ніяких новин про проект за весь цей час не було. Але, схоже, що ситуація скоро зміниться. Nintendo оголосила, що 24 вересня о 1:00 за мск відбудеться nintendo direct. І поки всі чекають трансляції, схоже, що дата виходу silksong вже просочилася. Гра може бути випущена 1 лютого 2022 року, саме ця дата фігурує в витоку інформації від nvidia. Однак, сама компанія спростовує дані, що просочилися:

“включення до списку не є підтвердженням або анонсом будь-якої гри.”

Іншими словами, навіть якщо half-life 3 згадується, це не означає, що вона підтверджена. Таким чином, це” спекулятивні ” ігри, які були частиною внутрішнього тестування geforce now, але самі по собі не є офіційним підтвердженням чого-небудь.

Цей витік інформації зацікавив популярного ютубера fireb0rn, який розмістив ролик з роз’ясненнями.

Чутки про запуск hollow knight: silksong в 2022 році ходять вже кілька місяців і лютневий дебют був би цілком логічний. Зрештою, продовження ознаменує п’яту річницю виходу hollow knight, яка вийшла 24 лютого 2017 року на пк.