Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд для дітей і дорослих

426

Доброго дня. Якщо хочете скоротати час і заспокоїти нерви, то рекомендую додаток Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд. Ця сімейна гра підійде не тільки дорослим, але й дітям – для розвитку посидючості, дрібної моторики рук і колірного сприйняття. Зараз докладно розповім, що з себе представляє даний софт, чому він крутіше аналогів, чи можна грати онлайн на комп’ютері і звідки краще всього встановлювати програму.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Чому варто завантажити Сандбокс на Android?
  • Як скачати Sandbox безкоштовно на комп’ютер?
  • Як користуватися «пісочницею» Сандбокс?
    • Відео
  • Чи можна в Сандбокс розфарбування по номерах грати онлайн?

Чому варто завантажити Сандбокс на Android?

Утиліта займає небагато місця в пам’яті пристрою, практично не навантажує систему (підійде і для малопотужних гаджетів). Навіть в безкоштовному варіанті Ви отримуєте доступ до десятків різноманітних картинок, які можна розфарбовувати в різні кольори.

Зазначу, що в Google Play є маса аналогів, але вони або обмежені у функціональності, або ж перенасичені рекламою. Вона з’являється в найбільш неподходяще моменти, коли Ви клікаєте на клітинці, що призводить до завантаження сторонніх сайтів.

У «Sandbox розфарбування по номерах» грати корисно не тільки дорослим, але й дітям. Ця утиліта здатна залучити, зацікавити навіть самих маленьких і активних малюків, школярів. Кожен знайде для себе цікаве зображення, яке можна розфарбовувати годинами безперервно. Навіть якщо Ви частково виконайте завдання, можна закрити програму і продовжити в будь-який момент з того ж місця, де зупинилися.

Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд для дітей і дорослих

Додаток Сандбокс оптимізовано для телефону, планшета, автоматично адаптується під будь-екран. Це дуже важлива перевага перед аналогами, які часом не поміщаються на дисплеї (картинка обрізається).

З допомогою «Пісочниці» (а саме так перекладається з англійської слово «Sandbox») Ви навчитеся створювати справжні шедеври, зможете змагатися з друзями на час – хто швидше розфарбує зображення. Ну і про діток не забувайте – якщо вони бігають, стрибають, кричать і заважають Вам працювати, то просто запустіть цю гру, і вони «залипнут» так, що відірвати буде непросто. Крім того, малюки зможуть краще вивчити не тільки кольору, але і цифри. Їм потрібно буде тапа пальцем по дрібних клітин, що корисно для розвитку моторики.

Різноманітність вибору просто вражає: тут є тварини, портрети, натюрморти, пейзажі та інші цікаві елементи з неймовірною деталізацією.

В кінці статті буде відео, де я покажу основи користування утилітою.

Як скачати Sandbox безкоштовно на комп’ютер?

Крім мобільної версії для Андроїд є можливість грати в Сандбокс на ПК (ноутбук). Але тут є одна особливість – доведеться запускати утиліту допомогою Android емулятора Bluestacks. На жаль, слабкі комп’ютери не підтримують установку даного ПЗ. Завантажити інсталятор і ознайомитися з вимогами можна на офіційному сайті.

Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд для дітей і дорослих

Алгоритм дій вкрай простий:

  • Завантажили, встановили емулятор Блюстакс;
  • Запустили, налаштували аккаунт Гугл (як на смартфоні);
  • Через пошук знаходите потрібну програму, інсталюєте його і насолодитися ігровим процесом.

Ось тільки управління вже буде здійснюватися не пальцями, а з допомогою курсору миші. Комусь такий варіант здається навіть більш зручним. Та й розфарбування по цифрам буде відображатися на більшому екрані, що теж непогано для зору.

Як користуватися «пісочницею» Сандбокс?

В першу чергу, варто завантажити гру «Sandbox розфарбування по номерах» з офіційного магазину Гугл Плей.

Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд для дітей і дорослих

Не рекомендую завантажувати з неперевірених ресурсів, інакше є ймовірність заразити планшет вірусами. Згідно з коментарями на одному авторитетному форумі, деякі користувачі стикалися зі шкідливим скриптом, який починав відправляти SMS на невідомі номери, і гроші швидко випаровувалися з балансу.

Встановили? Тепер запускаємо і відразу ж бачимо перелік картинок. Новинки мають позначення «New», а якщо у правому нижньому куті є червоне сердечко, значить зображення доступно тільки в Sandbox Unlimited (повна версія).

Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд для дітей і дорослих

Перейшовши до вподобаної елементу побачимо спочатку непривабливий сірий ескіз, а нижче – колірну розшифровку кожної цифри, використовуваної в даному випадку (може бути 1,2,3, як на скріншоті нижче, а може – більше 20):

Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд для дітей і дорослих

Щоб наблизити (збільшити) розмальовку – просто розводимо два пальці на екрані до потрібного масштабу, потім вибираємо потрібний колір і починаємо свою справу:

Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд для дітей і дорослих

Нічого страшного, якщо випадково промаже, адже знизу можна тапнути по «білому квадрату» для вибору інструменту знебарвлення.

У разі, коли ескіз великий і хочете продовжити пізніше, Ви просто запускаєте додаток Sandbox в наступний раз, на екрані вибору перегортаєте вправо і бачите свої незакінчені проекти. Це дуже зручно, щоб не шукати знову свої непокрашенные зображення серед маси об’єктів.

Відео

А ось і обіцяний ролик. в якому я показую інтерфейс і можливості гри:

Чи можна в Сандбокс розфарбування по номерах грати онлайн?

Якщо таке питання задати пошуковим системам, то знайдеться маса сайтів (посилання давати не буду). Я спробував близько десяти ресурсів, і був розчарований. Перейшов на сторінку, навколо купа реклами, підвантажується гра через Flash Player, браузер починає гальмувати. Та й вибір картинок просто нікчемний, а розфарбовувати потрібно не з клітин, а частини різної форми, розмір яких дуже великий. Для найменших діток варіант непоганий, але дорослим це здасться дуже простим.

Тому, я рекомендую використовувати мобільний додаток або запускати його на ноутбуці через емулятор Bluestacks. Це оптимальне рішення.

Sandbox розфарбування по номерах скачати на Андроїд можна тут. Ще раз нагадаю, що гра оптимізована під будь-яку діагональ дисплея – під телефони, планшети. Якщо Вам сподобалося додаток, або ж навпаки – є претензії до нього, обов’язково розкажіть про свої враження у коментарях.

З повагою, Віктор!