Серія nioh продалася шістьма мільйонами, першу частину дарують всім пк-геймерам в epic games store

9

Видавець koei tecmo і студія team ninja оновили інформацію про успіхи франчайза nioh . Станом на сьогоднішній день загальні світові поставки і цифрові продажі серії хардкорних рольових екшенів складають 6 мільйонів копій .

Примітно, що нова висота продажів була взята менш ніж за півроку після досягнення попереднього знаменного рубежу в 5 мільйонів. Розробники подякували фанатів за постійну підтримку і на честь цього випустили нові шпалери для смартфонів і pc.

The nioh franchise has sold over 6 million copies worldwide now! we thank all of you for the continuous support and would like to share a new wallpaper available for pc and mobile devices! #nioh #nioh2 ??pc – https://t.co/fbwbfbukepmobile – https://t.co/plsflz6imj pic.twitter.com/2fpui8fwrl

— team ninja (@teamninjastudio) september 9, 2021

Якщо ви ще не знайомі з франшизою, то зараз у вас є найвдаліша можливість зробити це. До наступного четверга першу частину nioh безкоштовно дарують всім бажаючим на pc в epic games store разом з трьома сюжетними доповненнями dragon of the north , defiant honor і bloodshed’s end .

Крім nioh: complete edition , магазин також роздає стратегічну гру на виживання в постапокаліпсісі sheltered . Наступними на черзі будуть броулер speed brawl і покрокова космічна стратегія tharsis .