Blizzard замінила портрети еротичного характеру в world of warcraft на більш пристойні зображення

22

Нещодавно blizzard entertainment внесла в world of warcraft малопомітні, але цікаві зміни. Як передає портал wowhead, розробники прибрали з mmorpg два портрети еротичного характеру і замінили їх на більш пристойні зображення. Правки реалізували без зайвого галасу та офіційних заяв.

Джерело зображення: polygon

На першому портреті була зображена напівоголена жінка в нижній білизні, але тепер її замінили фруктовим натюрмортом. Картина розташована в штормграді, столиці людей в world of warcraft.

Зверху старий варіант, знизу-новий, джерело зображення: wowhead

Другий портрет знаходився в маєтку гільдії «чорний ворон» і зображував жінку в мантії з глибоким вирізом на грудях. Це зображення вирішили переробити. Blizzard зробила наряд менш відвертим, а також перемалювала обличчя дівчини.

Зліва старий варіант, праворуч-новий, джерело зображення: wowhead

Портал pc gamer запросив коментар у студії з приводу реалізованих змін. Журналісти поцікавилися, чи пов’язані вони з боротьбою проти дискримінації і домагань, в яких влада каліфорнії в кінці липня звинуватила activision blizzard. Після цього з критикою кампанії виступили її співробітники, колишні керівники і користувачі.

Нагадаємо: на тлі скандалу, що вибухнув blizzard пообіцяла прибрати з world of warcraft «не підходящі» для азерота відсилання. Ймовірно, портрети еротичного характеру були зараховані до них.