Флагманський настільний процесор intel core i9-12900k позує зі всіх сторін — фото

17

Незважаючи на те, що офіційно в продаж настільні процесори intel 12-го покоління надійдуть тільки на початку листопада, на деяких азіатських онлайн-майданчиках інженерні зразки майбутніх новинок доступні для покупки вже зараз, чим і скористався ентузіаст під ніком yuuki_ans ділилися зображеннями топової моделі, інформує ресурс wccftech.

Як можна помітити, флагманський настільний процесор intel core i9 – 12900k представлений на зображеннях в модифікації «qx7h», що вказує на його приналежність до інженерних зразків другої ревізії (es2). Модель відрізняється досить товстою підкладкою, наявністю 1700 контактних майданчиків і прямокутною формою, що виглядає досить незвично на тлі квадратного дизайну, вже більше десяти років використовуваного intel для своїх споживчих cpu.

Джерело зображень: twitter, yuuki_ans

Варто нагадати, що топовий десктопний процесор intel core 9-12900k обзаведеться 8 продуктивними і аналогічною кількістю енергоефективних ядер, які зможуть функціонувати на максимальній частоті 5,3 і 3,9 ггц відповідно. При цьому “великі” ядра отримають підтримку технології гіперпоточності, в той час як «малі» будуть позбавлені оной, в результаті чого флагман буде розташовувати 24 потоками. Крім того, новинка отримає 30 мбайт кеш-пам’яті третього рівня, підтримку оперативної пам’яті типу ddr5 і 16 ліній pcie 5.0.

Топова модель вже з’явилася в асортименті ряду онлайн-магазинів, а інженерні зразки вже щосили продаються на taobao – новинка оцінена в $600-700.

Очікується, що офіційний анонс настільних процесорів intel 12-го покоління відбудеться 28 жовтня, в той час як у продажу новинки з’являться 4 листопада.